Kancelaria odszkodowawcza online

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Awatar użytkownika
Fryc88
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2021, 10:44

Kancelaria odszkodowawcza online

Post autor: Fryc88 »

Cześć forumowicze. Wiedzieliście, że niektóre kancelarie odszkodowawcze oferują usługi online i sprawy takie jak odszkodowania komunikacyjne możecie w prosty sposób rozwiązać przez internet? Natknąłem się na to niedawno, ale wydaje mi się, że to zdecydowanie korzystne rozwiązanie, jeśli zależy nam na czasie. Bylibyście zainteresowani skorzystaniem z takiej usługi? Chyba że już macie to za sobą?
Ptyśka

Re: Kancelaria odszkodowawcza online

Post autor: Ptyśka »

Ja tylko online korzystam z pomocy prawnej. Mam sprawdzone miejsce https://e-uslugiprawne.pl/, gdzie mogę się skonsultować online każdego dnia. Na pomoc nie czekam długo. pracują tam adwokaci z bardzo dużym doświadczeniem i nigdy się nie zawiodłam. Gdy mamy pandemię to ja wszystko staram się załatwiać online, co tylko sie da.
zuźka33

Re: Kancelaria odszkodowawcza online

Post autor: zuźka33 »

Kancelarie online nie mówię, że są złe bo korzystałam z nich wiele razy i pomagały. Jednak nadają się one tylko do prostych spraw. Kiedy miałam problem z odzyskanie pieniędzy z polisolokat to musiałam szukać kancelaria i spotkać się live. Podsumowując odzyskałam pieniądze z [urlhttp://polisolokaty.info/polisolokaty-pzu/] polisolokaty PZU[/url] i wszystko jest już ok. Nie korzystając z kancelarii online zaoszczędziłam dużo czasu bo tam wszystko długo trwa niestety.
ODPOWIEDZ