kryptowaluty

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
król

kryptowaluty

Post autor: król »

Mam trochę oszczędności i zastanawiam się nad inwestowaniem w kryptowaluty. Znalazłem fajne miejsce https://exeno.com/ gdzie można kupić wszystkie towary za tą walutę. Zauważyłem że takie rozwiązanie zyskuje na popularności. Opłaty transakcyjne są niskie co jest dodatkowym atutem. Co sądzicie o tym pomyśle?
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: kryptowaluty

Post autor: venduin »

Miałem podobnie tylko ja trafiłem na platformę https://qubittech.ai/r9OOVW z tego co widzę jeśli chodzi o możliwości jakie są tu dostępne bardzo warto się zarejestrować. Z dnia na dzień co raz więcej osób się na to decyduje i z uwagi na to, że ja od dawna chciałem gdzieś zainwestować pieniądze to wydaje mi się, że to będzie świetny pomysł.
Iłka.a

Re: kryptowaluty

Post autor: Iłka.a »

Kryptowaluty są ciekawym pomysłem na nowoczesne inwestowanie. Tyle, że jak na wszystkim to i ten temat trzeba zgłębić żeby wiedzieć co i jak. Dlatego takie artykuły jak https://finansowy-swiat.pl/lista-narzed ... nwestorow/ są bardzo przydatne i pomocne. W tym akurat macie listę narzędzi do kryptowalut, trochę ich jest.
brażka3

Re: kryptowaluty

Post autor: brażka3 »

Inwestowanie w kryptowaluty? To akurat nie dla mnie. Aczkolwiek chciałabym zacząć w coś zainwestować oszczędności jakie mam. Lokata w banku odpada, na tym nie zarabia się wcale. Dlatego bardzo zasadne okazuje się pytanie jak dobrze ulokować pieniądze ? Ciekawa jestem jaka byłaby wasza odpowiedź.
TomekMeś

Re: kryptowaluty

Post autor: TomekMeś »

Akurat moim zdaniem najbardziej stabilna opcją inwestycji jest zakup zarówno srebra, ale również złota. Dlatego tutaj akurat zdecydowanie polecam sprawdzić na przykład ofertę przygotowaną przez https://www.mennicaskarbowa.pl/ Jednak to są inwestycje długoterminowe, które pomogą Wam zabezpieczyć swoje finanse na lata (a szczególnie dla naszych dzieci na przyszłość)
ODPOWIEDZ