kursy uważności i harmonii

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Awatar użytkownika
Katarzyna

kursy uważności i harmonii

Post autor: Katarzyna »

Czy macie jakieś informacje na temat kursów uważności i harmonii? Przeszukałam wiele stron internetowych, ale nadal nie jestem pewna, który kurs będzie dla mnie najlepszy. Przeczytałam o kursie MBSR i wydaje mi się, że może być to dobre rozwiązanie.
Jestem zainteresowana dowiedzeniem się więcej na temat kursu MBSR i innych kursów uważności i harmonii. Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc i podzielić się swoimi doświadczeniami? Chciałabym poznać opinie innych osób, które uczestniczyły w kursach uważności i harmonii, zwłaszcza w kursie MBSR.
Bardzo bym doceniła jakąkolwiek pomoc, jaką możecie mi udzielić. Dziękuję za poświęcony czas i za wszelkie informacje, które możecie mi przekazać.
karolka77

Re: kursy uważności i harmonii

Post autor: karolka77 »

Rownie istotna co uwaznosc jest komunikacja interpersonalna szkolenia sa teraz nawet w formie online dostepne, wiec mamy wieksze mozliwosci ich ukonczenia, moim zdaniem warto
doznualnoo

Re: kursy uważności i harmonii

Post autor: doznualnoo »

No dobrze, a jakie powinny być szkolenia dla szefów firm i co w tym obszarze powinniśmy robić? Naprawdę mam wrażenie, że nie będę się nad tym zastanawiała i jakoś nie mogę sobie tego sprawdzać ogólnie, bez kontaktu z Wami. Może dobrze będzie po prostu to rozwiązać ?
ODPOWIEDZ