Muzyka - jakie strony?

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Awatar użytkownika
lubisław1980
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2020, 19:53

Muzyka - jakie strony?

Post autor: lubisław1980 »

Na jakich stronach zazwyczaj słuchacie muzyki? Macie swoje ulubione portale? Obojętnie jakiego gatunku będą dotyczyć, bo ja tak szczerze słucham wszystkiego, co mi w ucho wpadnie. Śmiało polecajcie ;)
Awatar użytkownika
jagna_98
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2020, 9:14

Re: Muzyka - jakie strony?

Post autor: jagna_98 »

Każdy fan disco polo na pewno poleciłby disco-polo.info. To bardzo fajna stronka nie tylko z muzyką czy teledyskami, ale i listami przebojów, ogłoszeniami czy informacjami na temat nadchodzących koncertów. Polecam zajrzeć.
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 121
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Re: Muzyka - jakie strony?

Post autor: milla27 »

Ja nie tylko słucham nałogowo muzyki, ale też sama ją tworzę. Dlatego bardzo zależało mi na uzyskaniu w przydomowym studiu profesjonalnego dźwięku. Polecam wszystkim muzykom dyfuzory https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pan ... styczne-2/ . Dźwięk zyskał przestronność, lepiej się rozchodzi i nie traci odbić.
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: Muzyka - jakie strony?

Post autor: venduin »

Znam sporo takich stron połączonych z tematem muzycznym, ponieważ muzyka jest moją pasją. Pisaliście o panelach to moim zdaniem jedne z lepszych jak nie najlepsze panele akustyczne https://bluetone.pl/panele-akustyczne/ są dostępne tutaj. Fajnie, że w dzisiejszych czasach dostępne są w wariantach dekoracyjnych, prawda? ;)
ODPOWIEDZ