Naucz się języka

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
piotruś02`

Naucz się języka

Post autor: piotruś02` »

Czy wiecie że język Polski jest jednym z najtrudniejszych na świecie? Co sądzicie o firmach takich jak https://dyktanda.pl/ - gdzie można nauczyć się pisać poprawnie.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Naucz się języka

Post autor: Weronika »

Dla obcokrajowców rzeczywiście język polski nie należy do najłatwiejszych, ale to nie znaczy, że nie można się go nauczyć. Na stronie internetowej https://startpolish.pl/k/gramatyka-jezy ... krajowcow/ dostępne są materiały do nauki gramatyki języka polskiego właśnie dla obcokrajowców. Sądzę, że mogą się one przydać.
kamóflarz

Re: Naucz się języka

Post autor: kamóflarz »

Mi to się udało wraz z https://languageexpert.pl/oferta/ dlatego nie warto się poddawać! Ich oferta całkowicie sprostała moim wymogom na tym polu a do tego umożliwiła lepsze porozumiewanie się za granicą. Na pewno i Wy znajdziecie tutaj coś dla siebie, także zalecam spojrzeć co tam mają w zanadrzu!
górka542

Re: Naucz się języka

Post autor: górka542 »

A co powiesz na indywidualne kursy językowe z polskiego ? W szkole Makilen edukacja tego typu jest realizowana od jakiegoś czasu, także i ja postanowiłem pójść w tym kierunku. Efekt końcowy to stosownie odebrana edukacja, przez co władanie nowym językiem nie stanowi dla mnie żadnej przeszkody! Zdecydowanie polecam taka opcje. . Było to w szczególności konieczne ze względu na moją przeprowadzkę do tego kraju. Bardzo to sprostało to moim wymaganiom, polecam i Wam tego typu opcję!
izunią

Re: Naucz się języka

Post autor: izunią »

Języki w szkole to ważna rzecz. Wiadomo, że teraz to każda szkoła ma w ofercie języki obce, ale różnie to wygląda w różnych miejscach przecież. Jak wam na tych zależy to powinniście sprawdzić sobie ofertę szkoły Te Vizja Okopowa. Dużo jest tu ciekawych zajęć, także i tych poza podstawowym programem nauczania, w tym zajęcia sportowe, artystyczne, naukowe, no i też właśnie języki. Dużo, a nawet bardzo dużo języka angielskiego oraz i inne dodatkowe języki.
Goli2

Re: Naucz się języka

Post autor: Goli2 »

Znajomość języka szybko może odpłacić się w postaci awansu, albo komfortu z wyjazdem za granicę. A dzięki angielskiemu dogadasz się niemal wszędzie, dlatego warto postawić właśnie an niego
Buter99

Re: Naucz się języka

Post autor: Buter99 »

Całe szczęście sposobów na naukę języka jest wiele, a jednym z nich jest kurs online z języka angielskiego. Taki kurs prowadzi Szybka Nauka Pro, o których więcej można dowiedzieć się tutaj: https://www.facebook.com/SzybkaNaukaPro/?locale=pl_PL . Na ich stronie FB na pewno znajdziesz też sporo informacji o ich kursach.
Gość

Re: Naucz się języka

Post autor: Gość »

Moje dziecko języków w szkole się uczy ale jednak musi w niej mieć też dobre ubezpieczenie szkolne, jakie wybrać? Tu
https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne jak patrzyłam to widziałam że niskie składki oferują, to fajna opcja.
Gość

Re: Naucz się języka

Post autor: Gość »

Tablice interaktywne https://aramisklep.pl/pl/n/71 umożliwiają interakcję z wyświetlanymi treściami, wspierając proces nauczania dzięki możliwości pisania, rysowania, a także korzystania z aplikacji edukacyjnych. Wyróżniono różne technologie tablic interaktywnych, takie jak optyczna, elektromagnetyczna, pojemnościowa oraz oparta na technologii IR, zwracając uwagę na ich specyfikę i zastosowania.
ODPOWIEDZ