Nauka obcych języków

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Awatar użytkownika
Delfina
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2021, 11:31

Nauka obcych języków

Post autor: Delfina »

Hejka. Wolicie uczyć się języków obcych samodzielnie w domu czy z nauczycielem? Ja zastanawiam się, czy nie zapisać się na kurs chińskiego od podstaw, bo wiem, że samej będzie mi trudno wszystko opanować. Tym bardziej że język chiński nie należy do łatwych. Tak mi się przynajmniej wydaje. Dajcie znać, co sądzicie.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Nauka obcych języków

Post autor: Kamilla36 »

Na pewno warto jest znać języki obce bo bardzo ułatwiają życie. Szczególnie w życiu przydaje się angielski. Ze strony: https://pl.tutlo.com/cv-po-angielsku/ dowiesz się jak napisać CV po angielsku. Artykuł jest od szkoły językowej, więc na pewno wszystkie informacje są prawidłowe :)
miłka

Re: Nauka obcych języków

Post autor: miłka »

Fajny sposób na naukę angielskiego to kurs speakingo. Tutaj można sobie poczytać o tym jak ten kurs w ogóle jest prowadzony - https://speakingo.com/jak-wyglada-nauka ... speakingo/. Moim zdaniem to super opcja szczególnie by nauczyć się rozmawiać swobodnie w tym języku.
danuśka

Re: Nauka obcych języków

Post autor: danuśka »

Jak dla mnie kurs języka niemieckiego jest bardzo ważny, dlatego też zapisałam się na kurs online do https://www.structura.pl . Tutaj możemy jednak najwięcej się nauczyć, ponieważ jest to najlepsza szkoła języka Niemieckiego. Podręczniki jak i inne materiały są w cenie kursu, więc nie ponosimy dodatkowych opłat.
kijkuś

Re: Nauka obcych języków

Post autor: kijkuś »

Bardzo fajnie no i przede wszystkim skutecznie, we własnym domu można się nauczyć angielskiego z tym kursem - https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/. Jest bardzo ciekawie skonstruowany, tak naprawdę polega na rozmawianiu z telefonem/komputerem, w dowolnym czasie i miejscu ;)
Grażka77

Re: Nauka obcych języków

Post autor: Grażka77 »

Myślę, że najważniejszym językiem jest angielski. Jeśli martwicie się, że nie znacie tego języka to nic nie szkodzi. Zajrzyjcie na https://lingteam.pl/angielski-dla-poczatkujacych gdzie znajdziecie możliwość kursu dla osób początkujących. Zajęcia rozpoczynają się już w październiku i odbywać się będą 2 razy w tygodniu. Bloki tematyczne obejmować będą zarówno słownictwo jak i gramatykę.
ODPOWIEDZ