Organizacja eventów Warszawa

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Awatar użytkownika
Manuela-84
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2020, 1:04

Organizacja eventów Warszawa

Post autor: Manuela-84 »

Hej, szukam opinii na temat agencji red8events.pl. Współpracowaliście z nimi i możecie się wypowiedzieć na ten temat? Moja firma planuje zorganizować targi biznesowe i zastanawiamy się, czy nie skorzystać z pomocy Red8 Events.
Awatar użytkownika
Prot1968
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2020, 16:54

Re: Organizacja eventów Warszawa

Post autor: Prot1968 »

Znam tę agencję i mogę polecić. Przede wszystkim mają własne zaplecze logistyczne, magazyn i flotę samochodów dostawczych. To bardzo kreatywni i świetnie zorganizowani ludzi, którzy dbają dosłownie o każdy szczegół planowania wydarzenia.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Organizacja eventów Warszawa

Post autor: Kamilla36 »

Nie ma co się zastanawiać nad wyborem wykonawcy takich stoisk targowych. Najlepszym w Polsce jest https://smartdesign-expo.com/landing/st ... wiennicze/ . Właśnie z nimi zamierzamy podjąć współpracę. Ta firma śledzi światowe trendy, dlatego mają tak ciekawe pomysły i projekty. Warto zaznaczyć, że budują nie tylko stoiska targowe, ale również pawilony narodowe. To bardzo istotna sprawa.
Awatar użytkownika
sloneczna
Posty: 50
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:48

Re: Organizacja eventów Warszawa

Post autor: sloneczna »

A i tu może zainteresuje was firma https://papilioagency.com/modelki/wroclaw/ Jeżeli zajmujecie się organizacją przerożnych eventów, akcji promocyjnych to warto właśnie pomyśleć o takim wsparciu.
ODPOWIEDZ