Sklepy z przyprawami Warszawa

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Awatar użytkownika
nadzieja1962
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:52

Sklepy z przyprawami Warszawa

Post autor: nadzieja1962 »

Hej, polecicie mi jakieś fajne sklepy z przyprawami w Warszawie? Lubię mięć dużo różnych przypraw w domu, bo gotowanie to od zawsze moje hobby. Gdzie zazwyczaj wybieracie się na tego typu zakupy? :)
Awatar użytkownika
Dagna76
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2020, 15:44

Re: Sklepy z przyprawami Warszawa

Post autor: Dagna76 »

Skoro mowa o Warszawie, to może znasz restaurację Restro? Mają własne delikatesy, gdzie sprzedają sól, różnokolorowy pieprz, ale też oliwy i oleje czy kiszonki. Często robię u nich zakupy, bo mają świeże i aromatyczne produkty, ale samą restaurację też polecam przy okazji odwiedzić :)
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 77
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:43

Re: Sklepy z przyprawami Warszawa

Post autor: rozmowna »

WARSZAWA jest pięknym miastem i na pewno znajdziemy tu coś więcej, niż przyprawy. Czytałam gdzieś na forum stolicy właśnie, że ciekawe kawiarnie się u was otworzyły i ma właśnie powstać nowa sieć kawiarni. Jak dla mnie to wygląda naprawdę nieźle, a dla was?
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Sklepy z przyprawami Warszawa

Post autor: Weronika »

Ja przyprawy zamawiam raczej zawsze przez internet ;) Spory wybór przypraw mają na przykład w internetowym sklepie ze zdrową żywnością https://jawo2008.pl/. Polecam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że ceny wcale nie są wysokie ;)
Żaneta13

Re: Sklepy z przyprawami Warszawa

Post autor: Żaneta13 »

Dużo orientalnych przypraw i produktów znajdziesz w sklepie internetowym Kuchnie Orientalne. Ciężko znaleźć większość azjatyckich produktów stacjonarnie, a na stronie mają bardzo atrakcyjne ceny.
ODPOWIEDZ