Świeże, wiosenne perfumy.

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Małka

Świeże, wiosenne perfumy.

Post autor: Małka »

Też macie tak, że dobieracie zapach perfum w zależności od pory roku? Ja póki co używam jeszcze tych nieco cięższych, zimowych. Ale poszukuję już jakiegoś świeżego, zapachu, chcę zmienić perfumy na wiosnę. Podrzućcie jakieś fajne, nietuzinowe zapachy?
Bożenaa

Re: Świeże, wiosenne perfumy.

Post autor: Bożenaa »

Cześć. Nigdy nie rozdzielałam swoich perfum na wiosenne czy zimowe. Myślisz, że powinnam? Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Mój ulubiony zapach, którym psikam się praktycznie codziennie to Jimmy Choo Fever https://perfumyagnieszki.pl/perfumy/jim ... zja-opinia. Czy twoim zdaniem nadaje się na wiosenne, ciepłe dni? Może powinnam zmienić zapach?
Kaśka_B

Re: Świeże, wiosenne perfumy.

Post autor: Kaśka_B »

Jesli chodzi o taki wiosenno letni zapach to zdecydowanie polecam perfumy nou bergamo, jak dla mnie cena wygrywa wszystko, zapach całkiem trwały i troche mi przypomina aqua allegoria tę serię lemon ale on kosztuje z 60 dyszek a nie ponad 200 ;) więc można sie psikać dowoli.
Graża

Re: Świeże, wiosenne perfumy.

Post autor: Graża »

Małka pisze: ↑18 sty 2021, 16:04 Też macie tak, że dobieracie zapach perfum w zależności od pory roku? Ja póki co używam jeszcze tych nieco cięższych, zimowych. Ale poszukuję już jakiegoś świeżego, zapachu, chcę zmienić perfumy na wiosnę. Podrzućcie jakieś fajne, nietuzinowe zapachy?
też tak mam po inne sięgam latem i inne zimą, a może pochawlicie się swoimi ulubionymi zapachami jakie używacie latem, chciałabym stworzyć podobny wpis do tego https://www.sauria80world.pl/perfumy-da ... -poradnik/ ale jeszcze z wyszczególnionymi bestsellarami lata, jakie zapachy są wybierane przez kobiety najczęściej i co w nich przeważa.
ODPOWIEDZ