zdrowa żywność - sklepy

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Awatar użytkownika
mirosława_68
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2022, 16:00

zdrowa żywność - sklepy

Post autor: mirosława_68 »

Hejka, macie swój ulubiony sklep ze zdrową żywnością? Zastanawiam się, bo chciałam po raz pierwszy zrobić tego typu zakupy online i potrzebowałabym rady, gdzie mogłabym się rozejrzeć za dobrej jakości produktami w rozsądnych cenach. Co wy zazwyczaj kupujecie w takich sklepach, jakiego rodzaju produkty? Dajcie znać, na co polecacie zwrócić uwagę, dzięki :)
Awatar użytkownika
pola-76
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2022, 8:35

Re: zdrowa żywność - sklepy

Post autor: pola-76 »

Nie wiem co cię konkretnie interesuje, czy żywność, czy może suplementy. Jak już trafisz na jakiś sklep to na pewno zauważysz, ze wybór jest duży, a właściwie to znacznie większy niż stacjonarnie. Ja ostatnio kupowałam świece z wosku pszczelego, bo chciałam przetestować ich działanie. Polecam się rozejrzeć po kilku sklepach w każdym razie, żeby mieć porównanie :P
carmen89

Re: zdrowa żywność - sklepy

Post autor: carmen89 »

Nie wiem, jak wy... Ale ja właśnie uwielbiam gotować, dlatego teraz szukałam w sieci suszone grzyby na pierogi , ponieważ od długiego czasu już za mną chodzą. Nie wiem właśnie gdzie warto byłoby się za nimi rozglądnąć i może wy mi doradzicie? Bo może ktoś z was ma sprawdzony sklep?
ODPOWIEDZ