Haft krzyżowy

Napisz coś o sobie – jak masz na imię, kim jesteś, czego szukasz. Poznajmy się lepiej!
Laśka

Haft krzyżowy

Post autor: Laśka »

Szukając ciekawych propozycji w zakresie haftów krzyżowych, które mogłybyście wykonać licząc na wysoką jakość, duży wybór różnych motywów, przystępne ceny i jednocześnie porządne materiały to tutaj polecam sprawdzić sobie ofertę przygotowaną przez Haftkrzyzykowy.com.pl u których znajdziecie szereg propozycji. Licząc jednocześnie na profesjonalne doradztwo i terminowe realizacje. Udanych wyborów życzę!
Nicola

Re: Haft krzyżowy

Post autor: Nicola »

Super oferta ! Ja jednak zdecydowanie wolę haftować sama. Nie zajmuje się tym zbyt długo, bo około pół roku, ale widzę postępy swojej pracy :) Polecam taką formę rozrywki, naprawdę wycisza i pozwala się skupić. Zaopatruję się tutaj https://rekreatywnie.pl/ i jakby ktoś był zainteresowany różnymi artykułami do rękodzieła to mogę polecić. Mają duży wybór i fajne ceny produktów:)
MajaŻŻŻŻ

Re: Haft krzyżowy

Post autor: MajaŻŻŻŻ »

Haftowanie nie jest takie łatwe i pamiętam jak mnie uczyła haftować mama.....ja w jedną igła w drugą. Po latach przeprosiłam się z igła i nitką i otworzyłam swój zakład krawiecki i co jakiś czas dostaję zamówienia na odzież spersonalizowaną i ostatnio miałam zamówienie na dresy dla drużyny siatkówki. Grupa zażyczyła sobie na każdej bluzie wyszywany napis imienia i nazwiska. Przyjęłam to zlecenie bo współpracuję z firmą, która oferuję usługi metodą haftu komputerowego i kiedy stroje zostały uszyte zrobiłam paczkę i wysłałam do studia haftu artystycznego https://sztandary-haftowane.eu/kontakt/ i zrobili wszystko jak zwykle pięknie.
ODPOWIEDZ