Zainteresowania

Napisz coś o sobie – jak masz na imię, kim jesteś, czego szukasz. Poznajmy się lepiej!
Awatar użytkownika
Ereks
Posty: 163
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:37

Re: Zainteresowania

Post autor: Ereks »

Ja uwielbiam sport i jak tylko mam okazję, to z chęcią sprawdzam najnowsze informacje w zakresie wydarzeń sportowych, a przede wszystkim piłki nożnej. Dlatego ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na https://begio.pl/ac-milan-szuka-wielkiego-nazwiska/ gdzie znajdziecie najnowsze informacje i do tego będziecie mogli cieszyć się nowościami i dzięki temu, zawsze będziecie na czasie nawet kiedy nie będzie okazji do oglądania wydarzeń sportowych na żywo.
Awatar użytkownika
ropucha
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:29

Re: Zainteresowania

Post autor: ropucha »

Skoro są tu fani sportu to może zaciekawi was taka możliwość szkolenia z tej dziedziny? Widziałam, że powstały takie szkolenia online w Chce Zostać dzięki którym można dowiedzieć się jako stać się dobrym piłkarzem. Myślę, że są to bardzo ciekawe szkolenia tym bardziej że możemy je zrobić we własnym domu i to z najlepszymi wykładowcami danej dziedziny. Sama bym się skusiła na takie szkolenie ale sport to nie moja bajka
Awatar użytkownika
Manga98
Posty: 175
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:54

Re: Zainteresowania

Post autor: Manga98 »

Interesuje sie ktoś może pochodzeniem, historią i gatunkami mangi? Szukam jakiś fajnych ciekawostek:)
ODPOWIEDZ