Fitness Poznań

Pogadajmy o diecie, zdrowym odżywianiu i sporcie. Chcesz schudnąć, zacząć swoją przygodę na siłowni? A może po prostu szukasz ciekawych fit przepisów? Dołącz do dyskusji i podziel się swoimi pomysłami!
Awatar użytkownika
Najslawa
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 9:48

Fitness Poznań

Post autor: Najslawa »

Cześć! Jakie polecacie kluby fitness w Poznaniu? Z profesjonalnymi trenerami, którzy umieją zmotywować do ćwiczeń nawet największego lenia ;)
Awatar użytkownika
ludwina1994
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2020, 23:04

Re: Fitness Poznań

Post autor: ludwina1994 »

Mogę polecić bodyfit20.pl, bo sama od jakiegoś czasu tam chodzę. Trenerzy są świetni, to mogę zagwarantować. Jest u nich nowoczesny trening EMS, który bardzo szybko pozwala osiągnąć wymarzoną sylwetkę :)
Awatar użytkownika
penny
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2019, 17:07

Re: Fitness Poznań

Post autor: penny »

A wykorzystują w ćwiczeniach Blazepody? Słyszałam, że to świetne rozwiązanie służące do poprawy koordynacji nerwowo - mięśniowej i percepcji. Mogą posłużyć również jako akcesoria do fizjoterapii. Ciekawe jak to wygląda w praktyce :)

headshop łódź
Ryśka

Re: Fitness Poznań

Post autor: Ryśka »

Ja zastanawiam się czy nie skorzystac z tej oferty tu https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... Sport.html Pas odchudzający który można nosić podczas zajęć domowych - nie rzuca się w oczy. Ale najważniejsze że wspomaga ćwiczenia fitness. Redukuje się tkankę tłuszczową, co pomaga rzeźbić ładną sylwetkę.
ODPOWIEDZ