na czym polega dieta keto zapytaj

Pogadajmy o diecie, zdrowym odżywianiu i sporcie. Chcesz schudnąć, zacząć swoją przygodę na siłowni? A może po prostu szukasz ciekawych fit przepisów? Dołącz do dyskusji i podziel się swoimi pomysłami!
Konrad_9

na czym polega dieta keto zapytaj

Post autor: Konrad_9 »

Cześć! :)

Dieta keto to dieta niskowęglowodanowa, która polega na spożywaniu dużej ilości tłuszczu, średniej ilości białka i małej ilości węglowodanów. Głównym celem diety keto jest wywołanie stanu ketozy, w którym organizm zaczyna spalać tłuszcz zamiast węglowodanów. Dieta keto może być stosowana jako sposób na utratę wagi, ale także jako sposób na zwiększenie energii i poprawę zdrowia. Aby skutecznie stosować dietę keto, należy spożywać odpowiednie ilości tłuszczu, białka i węglowodanów. Ważne jest również, aby wybierać zdrowe i naturalne produkty, które są bogate w składniki odżywcze.
valeriana

Re: na czym polega dieta keto zapytaj

Post autor: valeriana »

A czy przykładowo macie jakieś doświadczenie z cateringiem dietetycznym? Znalazłam właśnie firmę https://gastropaczka.pl/lokalizacja/szczecin/ i tak zastanawiam się nad tym czy właśnie do nich się nie zgłosić? Co wy na to? Czy dieta pudełkowa ma faktycznie sens.
karkal

Re: na czym polega dieta keto zapytaj

Post autor: karkal »

Z tego co sie orientuje, to dieta keto niekoniecznie jest dobra dla wszystkich. Przed sposobem zmiany zywienia moim zdaniem warto sie skonsultowac z dietetykiem, ktory w tym temacie cos konkretnego doradzi , https://odchudzanie.medicover.pl/ tutaj na przyklad mozna sie umowic na konsultacje
ODPOWIEDZ