Rehabilitacja dla dziecka w Warszawie

Pogadajmy o diecie, zdrowym odżywianiu i sporcie. Chcesz schudnąć, zacząć swoją przygodę na siłowni? A może po prostu szukasz ciekawych fit przepisów? Dołącz do dyskusji i podziel się swoimi pomysłami!
Awatar użytkownika
Sabrina
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2019, 7:26

Rehabilitacja dla dziecka w Warszawie

Post autor: Sabrina »

Hej! Poszukuję rehabilitacji dla dziecka z płaskostopiem w Warszawie. Zależy mi na tym, żeby ortopeda przeprowadzał zajęcia naprawdę profesjonalnie. Znacie może jakieś miejsce do którego warto się wybrać?
Awatar użytkownika
patrycja_81
Posty: 8
Rejestracja: 16 sie 2019, 21:21

Re: Rehabilitacja dla dziecka w Warszawie

Post autor: patrycja_81 »

Kiedyś chodziłam z córką do Akademii Ruchu i małej bardzo podobały się zajęcia. Dodatkowo chodziła tam na zajęcia grupowe z karate, które dodały jej dużej pewności siebie 😊
Awatar użytkownika
Sabrina
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2019, 7:26

Re: Rehabilitacja dla dziecka w Warszawie

Post autor: Sabrina »

O brzmi ciekawie! Wydaje się, że warto się tam wybrać.
Awatar użytkownika
Serafin-97
Posty: 9
Rejestracja: 25 paź 2019, 13:18

Re: Rehabilitacja dla dziecka w Warszawie

Post autor: Serafin-97 »

Też polecam – z doświadczenia wiem, że w akademii ruchu mają profesjonalne podejście do pacjenta. Akurat byłem tam na rehabilitacji dla dorosłych, ale bardzo pomogły mi te spotkania.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 161
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Rehabilitacja dla dziecka w Warszawie

Post autor: Badaka »

Na pewno też ważne jest to, jak i nawet nie ważniejsze, żeby rehabilitować dziecko w domu. Wiadomo, że trzeba chodzić na zajęcia, do fizjoterapeuty, ale praca musi być także wykonana w domu. Tu mogą przydać się wam wkładki ortopedyczne proponowane przez sklep https://esklep.brandvital.eu/ Jeżeli chodzi o sprzęt do rehabilitacji, różne urządzenia medyczne, to bez problemu powinniście tu coś odpowiedniego znaleźć dla osób w każdym wieku z różnymi problemami zdrowotnymi.
Awatar użytkownika
jurka
Posty: 115
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:27

Re: Rehabilitacja dla dziecka w Warszawie

Post autor: jurka »

Koniecznie sprawdźcie również klinikę https://multimed.pl/ Moim zdaniem, jest to najlepszy wybór. Maja tam bardzo dobrą kadrę specjalistów, bardzo mi pomogli w dojściu do sparwności fizycznej. Mogę ich jak najbardziej polecić.

glukozamina naturalna
paśkaJ

Re: Rehabilitacja dla dziecka w Warszawie

Post autor: paśkaJ »

Wkładki ortopedyczne i inne sprzęty ortopedyczne kupisz tutaj https://med-partner.pl/. Takie wkładki nie są drogie a potrafią zdziałać cuda.
łapkensowy

Re: Rehabilitacja dla dziecka w Warszawie

Post autor: łapkensowy »

Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o mnie, to polecałbym Ci sprawdzenie oferty Centrum Medycznego Gamma, które znajdziesz w Warszawie. W moim mniemaniu posiadają najlepiej wyposażone placówki oraz świetnych lekarzy. Posiadają przy ulicy Broniewskiego, gdzie w ichniejszej placówce znajdziesz nawet szpital.
ODPOWIEDZ