Budowa

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
adwinex

Budowa

Post autor: adwinex »

Jestem pewna, że sporo osób ma problem z tym, co zrobić, jakie mieć rozwiązania i podejmować je przy czymś tak wielkim jak wybór projektu domu. I nagle okazuje się, że takie https://www.mgprojekt.com.pl/wymarzony-3 elementy są naprawdę ważne. Mam nadzieję, że znajdziecie coś odpowiedniego.
Sławomir

Re: Budowa

Post autor: Sławomir »

Miałem problem z moją instalacją wodno-kanalizacyjną, dlatego zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Świat Instalacji, która wykonała dla mnie kamerowanie kanalizacji . Wszystkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez problemów.
Awatar użytkownika
tande
Posty: 58
Rejestracja: 18 lut 2019, 10:04

Re: Budowa

Post autor: tande »

Jak jest jakiś problem przy budowie domu to najlepiej skonsultować to z fachowcem. Rzeczoznawca budowlany bardzo szybko zlokalizuje problem, przeanalizuje go i wyda opinię popartą ekspertyzą budowlaną. Pan dr inż. Przemysław Stawiarski to specjalista w swoim fachu z piętnastoletnim doświadczeniem - popartym najróżniejszymi publikacjami. Jego działania obejmują między innymi Wrocław i okolice: https://stawiarski.com.pl/rzeczoznawca- ... y-wroclaw/ .
ODPOWIEDZ