Dekoracje do mieszkania

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
nikoleta1989

Dekoracje do mieszkania

Post autor: nikoleta1989 »

Gdzie najczęściej kupujecie różnego rodzaju dekoracje do mieszkania? Wolicie robić zakupy online czy stacjonarnie? Polećcie mi wasze ulubione sklepy internetowe, będę wdzięczna :)
Awatar użytkownika
Marcelina1966

Re: Dekoracje do mieszkania

Post autor: Marcelina1966 »

Ja stawiam na zakupy online, bo oszczędzam przy tym czas, ale i pieniądze. W kwestii fajnych sklepów mogę polecić taniejdladomu.pl. Mam od nich masę rzeczy, bo nie potrafię przejść obojętnie obok ich oferty. Super jakość produktów za niewielką cenę :)
Awatar użytkownika
alik

Post autor: alik »

Jak coś oryginalnego i nietuzinkowego, to tylko ze sklepu https://sklep-afrykanski.pl/ . W ofercie np.różnorodne maski afrykańskie czy figurki afrykańskie, meble i dodatki do domu, wielobarwne poduszki, stoliki kawowe, naczynia wyrzeźbione przez afrykańskich mistrzów rzemiosła w hebanie oraz obrazy i ozdoby afrykańskie. Nie sposób wszystkiego wymienić. Bardzo podoba mi się ich asortyment.
Awatar użytkownika
Ereks

Post autor: Ereks »

Trudny temat, bo też wszystko zależy czego tak naprawdę szukacie i na czym Wam zależy. My z małżonką w salonie nad kanapą i w sypialni nad łóżkiem zdecydowaliśmy się jednak na poszukiwania jakichś ciekawych obrazów, które wpasują się do całej aranżacji. Myślę, że warto żebyście zwrócili uwagę na paul gauguin reprodukcje obrazów które może i Was się spodobają, jeżeli macie swoich ulubionych artystów. My już mamy wszystko na miejscu i teraz pozostaje tylko się cieszyć swoimi czterema kątami :)
Danuśka

Post autor: Danuśka »

Zbliżają się święta więc trzeba znaleźć bombki choinkowe i pozostałe akcesoria a wtedy najlepszym wyborem będzie skorzystanie z oferty sklepu https://shoperly.pl/pl/bombki-choinkowe-229/ Masz tam wszelkie potrzebne akcesoria choinkowe w niskiej cenie i z szybką dostawą. Wszystko bez wychodzenia z domu więc odpada ryzyko zakażenia.
ODPOWIEDZ