Funkcjonalny taras

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Milobad_91
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2020, 3:38

Funkcjonalny taras

Post autor: Milobad_91 »

Cześć wam. Na wiosnę planuję zająć się budową tarasu, więc powoli rozglądam się za odpowiednimi materiałami. Wydaje mi się, że najbardziej funkcjonalne są tarasy kompozytowe. Słyszałem, że to inwestycja na lata, a sam materiał jest odporny na zmienne warunki pogodowe. Nie ukrywam, że to właśnie na trwałości zależy mi najbardziej. Polecacie takie deski?
mikuś

Re: Funkcjonalny taras

Post autor: mikuś »

Wydaje mi się, że podłoga żywiczna w tej sytuacji będzie strzałem w dziesiątkę. Jest prosta w samodzielnym wykonaniu, niezbyt kosztowna i co najważniejsze wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne, więcej praktycznych informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://enterthenews.pl/forum/viewtopic ... 116#p24116, polecam zerknąć :)
Józek

Re: Funkcjonalny taras

Post autor: Józek »

Moim zdaniem, najlepszym materiałem na podłoże tarasu, jest płyta tarasowa. Jest wytrzymałą oraz długowieczna. Warto dodatkowo do jej spoinowania użyć fugi żywicznej, która jest w ofercie tego sklepu https://zafuguj.pl/kategoria-produktu/f ... ej-i-plyt/. Dzięki takiej fudze, taras wytrzyma jeszcze dłużej.
ODPOWIEDZ