Gdzie zamówić beton?

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Dawid78
Posty: 12
Rejestracja: 25 mar 2020, 13:35

Gdzie zamówić beton?

Post autor: Dawid78 »

Cześć wszystkim, ostatnio rozważałem zrobienie betonu samemu na potrzeby budowlane, ale przez poślizg czasowy musiałem zamówić. Skorzystałem z usług tej firmy http://wlodar.com.pl/olesno/ i możecie wyobrazić sobie moje zdziwienie, gdy okazało się, że wyszło mnie to korzystniej :shock:
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Gdzie zamówić beton?

Post autor: marmaj77 »

Jeśli chodzi o sprzedaż betonu i prefabrykatów betonowych to sprawdzi się dobrze warszawska Hydrobudowa1 http://www.hydrobudowa1.pl/ Mają dobre zaopatrzenie, w ofercie m.in. beton zwykły, posadzkowy, wysokowartościowy, kompozytowy i wiele innych rodzajów, szczegóły sprawdźcie sobie na ich stronie internetowej. Plus za rozsądne ceny i dobra obsługę klienta.
Awatar użytkownika
serena
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:06

Re: Gdzie zamówić beton?

Post autor: serena »

Przeglądałam już kilka realizacji z betonem architektonicznym w roli głównej. Niedługo budowa naszego domu dobiega końca i będę mogła zabrać się za najlepszą część - urządzanie. Marzy mi się właśnie taka ściana betonowa https://limestore.pl/213-plyty-scienne z centrum salonu. Wiem, że będzie wyglądać idealnie razem z wystrojem wnętrza.
Awatar użytkownika
Barucha
Posty: 191
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:57

Re: Gdzie zamówić beton?

Post autor: Barucha »

A interesowaliście się tym rozwiązaniem jakim jest pianobeton - https://www.pianobeton.pl/oferta/ ? Moim zdaniem warto, zresztą jak poczytasz to sam tak uznasz coś czuje :) bardzo innowacyjna rzecz
Awatar użytkownika
ciekawasprawa
Posty: 58
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:47

Re: Gdzie zamówić beton?

Post autor: ciekawasprawa »

Jeśli zależy nam na czasie postawienia konstrukcji z betonu, warto również rozważyć klocki betonowe . Dzięki nim możliwe jest postawienie bardzo szybko, magazynu, wiaty lub garażu. Bloczki produkowane przez firmę Betblok wykonane są z bardzo dobrej jakości betonu, odpornego nawet na trudne warunki atmosferyczne oraz upływ czasu.
Awatar użytkownika
tristan
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2020, 22:13

Re: Gdzie zamówić beton?

Post autor: tristan »

W produkcji i dostawach betonu towarowego specjalizuje się firma WIR-BUD z Puław (mają też inne lokalizacje) http://www.wir-bud.pl/ W ich ofercie znajdziecie betony zwykłe i specjalne, mieszanki betonowe hydrotechniczne, betony lekkie i ciężkie, ogólnie wybór jest dobry a jakość wysoka. Zresztą mają wszelkie stosowne atesty i świadectwa jakości. Stosują też różnego typu domieszki chemiczne i dodatki do betonu polepszających właściwości produktu zgodnie z życzeniami klientów, ale po szczegóły to już odsyłam do ich strony internetowej.
Maćkoooooo

Re: Gdzie zamówić beton?

Post autor: Maćkoooooo »

Z tego co się orientuję, to mają też inne punkty w takim razie, chociaż akurat betoniarnia Olesno też była najbliżej i tam korzystaliśmy.
Rość

Re: Gdzie zamówić beton?

Post autor: Rość »

Ja beton brałem od http://bankorbet.pl/oferta/produkcjabetonu.html ponieważ mają beton najwyższej klasy i niezbędne certyfikaty na to. Bez problemu dogadałem się z nimi co do terminu realizacji usługi - dostosowują się do potrzeb klienta.
Ryśkowiak.

Re: Gdzie zamówić beton?

Post autor: Ryśkowiak. »

Jeżeli chodzi o beton towarowy to u nas właśnie sprawdzone miejsce to Włodar. Zawsze wszystko idealnie, wysokiej jakości materiały i dowóz na miejsce. I do tego mają też kilka punktów.
móranowski

Re: Gdzie zamówić beton?

Post autor: móranowski »

Beton towarowy zapewniony przez https://www.wojtal-uslugi.pl/oferta/betoniarnia był całkowicie tym, czego było mi trzeba. Akurat w ofercie Wojtal zawsze mają go pod dostatkiem, pozwolił nam na pełne zrealizowanie usług - i to na ogromnym poziomie. Zdecydowanie polecam taki wybór!

pistolet lakierniczy warszawa
Reszko

Re: Gdzie zamówić beton?

Post autor: Reszko »

Dawid78 pisze: ↑25 mar 2020, 13:38 Cześć wszystkim, ostatnio rozważałem zrobienie betonu samemu na potrzeby budowlane, ale przez poślizg czasowy musiałem zamówić.
My od razu zdecydowaliśmy, że lepszą opcją będzie skorzystanie z usług profesjonalnej firmy. Polecono nam Cembet http://www.cembet.com.pl/ i faktycznie, po przeanalizowaniu cen, faktycznie się opłacało:)
ODPOWIEDZ