hałas

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
annik
Posty: 74
Rejestracja: 07 kwie 2020, 18:59

hałas

Post autor: annik »

czy znacie dobrą firmę, która zajmuje się pomiarami hałasu i wyciszeniami obiektów?
Bożena

Re: hałas

Post autor: Bożena »

Ja polecam firmę https://longar.com.pl/ofert/ekrany-akus ... lacyjne/81 i ich ekrany dźwiękochłonne. Na początku nie byłam przekonana, ale to faktycznie działa. Hałas zredukowany praktycznie do 0.
buś

Re: hałas

Post autor: buś »

W sumie z tym hałasem to tak naprawdę różnie jest, ale wydaje mi się, że nie ma to jak szukanie sposobu na wyciszenie. I takie https://awesometn.com/dyfuzory-akustycz ... tosowanie/ rzeczy mogą się sprawdzić. Nie chcę nic mówić, ale wydaje mi się, że to jest w sumie dobry sposób na ograniczenie hałasu.
jim

Re: hałas

Post autor: jim »

Jeżeli chodzi o pomiary hałasu, to zdecydowanie mogę ci polecić dobrych fachowców. My w przypadku tego typu pomiarów środowiskowych zawsze korzystamy z usług firmy SBB Laboratorium Badań i Ekspertyz w Katowicach. To odpowiedzialni, dokładni specjaliści w swojej dziedzinie, którzy mają doświadczenie, znają się na wykonywanej pracy i posiadają precyzyjny, wysokiej jakości sprzęt, na którym pracują. Zdecydowanie warto się z nimi skontaktować i skorzystać z ich usług, my nigdy się na nich nie zawiedliśmy.
ODPOWIEDZ