Inspiracje do domu

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Nikola97

Inspiracje do domu

Post autor: Nikola97 »

Cześć! Szukam sklepu internetowego, w którym mogłabym zakupić wyjątkowe dodatki do domu. Zależy mi na tym, żeby były estetyczne i gustowne. Znacie może takie sklepy intermetowe?
Awatar użytkownika
Eliza

Re: Inspiracje do domu

Post autor: Eliza »

A znasz sklep Sweet Living? Jeśli nie, to koniecznie sprawdź jego ofertę – jest naprawdę szeroka i potrafi zainspirować.
Awatar użytkownika
Nikola97

Post autor: Nikola97 »

Czy oni czasem nie mają showroomu na Wilanowie?
Awatar użytkownika
miroda90

Post autor: miroda90 »

Mają, mają. Kupiłam tam kiedyś eleganckie lustro, z którego jestem bardzo zadowolona. 
Awatar użytkownika
okraska

Post autor: okraska »

Wszystko zależy od tego, czego tak na prawdę poszukujesz.Szukając dodatków do kuchni,mogę polecić ci robota planetarnego,który nie tylko sprawdzi się podczas codziennego przygotowywania posiłków, ale może też stanowić fajną dekorację kuchennego blatu.Robot planetarny https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_4216 to urządzenie,które miesza,ugniata i ubija,jest trwałe, a zarazem eleganckie i stylowe.Nie tylko będzie fajnym dodatkiem w kuchni ,ale też bardzo przydatnym.
Awatar użytkownika
Robert79

Post autor: Robert79 »

Ciekawe aranżacje znajdziecie tutaj
ODPOWIEDZ