Instalacja elektryczna

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Instalacja elektryczna

Post autor: Myszka »

Witam! poszukuję kilku elementów do mojej instalacji elektrycznej w domu. Wiem ,że będzie mi potrzebny rozdzielacz oraz kilka gniazdek oraz przewodów. Zauważyłam sporą ofertę takich produktów w tym sklepie internetowym https://sklep.cseie.com.pl/ - ceny są bardzo zachęcajace jak i duży wybór. co moglibyście mi polecić w kwestii instalacji elektrycznej?
Awatar użytkownika
americanoo
Posty: 18
Rejestracja: 17 lut 2020, 14:16

Re: Instalacja elektryczna

Post autor: americanoo »

Do wszelkich prac związanych z elektryką przydają się narzędzia pomiarowe https://pl.megger.com/. Dzięki nim można sprawdzić zmienność faz, uziemienie czy jakość energii elektrycznej.
Awatar użytkownika
Ereks
Posty: 163
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:37

Re: Instalacja elektryczna

Post autor: Ereks »

W mojej opinii jeżeli będziecie potrzebowali dobrej jakości rozwiązań w zakresie wykonania instalacji elektrycznej to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez - https://www.egsystem-sklep.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi, dotrzymanie terminów realizacji i jednocześnie przystępny zakres cenowy, właśnie dlatego od dawna współpracujemy z nimi, bo nie pozostawiają najmniejszych zastrzeżeń.
rótka

Re: Instalacja elektryczna

Post autor: rótka »

Montaż instalacji elektrycznych wolałem powierzyć doświadczonym i sprawdzonym specjalistom. Dlatego odezwanie się do https://www.kwelektro-poznan.pl/oferta było na tym polu bardzo rozsądnym pomysłem. Zamontowanie jej nie sprawiło dla nich żadnego kłopotu a moim wymogom całkowicie sprostało.
ODPOWIEDZ