Jaka forma ochrony?

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
eliot
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2021, 20:44

Jaka forma ochrony?

Post autor: eliot »

Szczerze powiem, że długo nawet nie zastanawialiśmy się nad tym, żeby jakoś zabezpieczyć nasz dom, nie wiem dlaczego, wydawało się nam, że mieszkamy w stosunkowo bezpiecznej okolicy, ale znajomi nam uświadomili, że jednak lepiej dla bezpieczeństwa i spokoju całej rodziny, zdecydować się na alarm i monitoring bo wiadomo, że różne rzeczy mogę się przydarzyć, więc lepiej być zabezpieczonym.
czain

Re: Jaka forma ochrony?

Post autor: czain »

No my mamy cały system zabezpieczeń, w tym alarmy, ale mamy także monitoring wizyjny, bo wiele o nim dobrego słyszeliśmy. Monitoringiem zajęła się kompleksowo firma BT technic https://esystemyzabezpieczen.pl/oferta/ ... bezpieczen z Piotrkowa Trybunalskiego. Korzystamy z ich usług od dłuższego czasu i na podstawie naszych doświadczeń mogę ich zdecydowanie polecić. Bardzo dobrze się spisują, są rzetelni pod każdym względem, odpowiednio nas chronią.
luanaa

Re: Jaka forma ochrony?

Post autor: luanaa »

Na pewno agencja ochrony Wam się sprawdzi i możecie pomyśleć o takich firmach jak AJG, bo one są sprawdzone i mają naprawdę dobre opinie. Pamiętajmy, żeby jednak sprawdzać, co jest, a czego nie i jak to ogólne ogarnąć. Pod wieloma względami mam na to sporo pomysłów, ale szukanie agencji, która ma jakieś dobre statuty, to podstawa.
Sławomir

Re: Jaka forma ochrony?

Post autor: Sławomir »

Ze względu na bezpieczeństwo zdecydowałem się na zakup alarmu oraz monitoringu do budynku mojej firmy. Skorzystałem z oferty polecanej mi firmy https://ivel.pl/p18702,ds-kis101-p-wide ... ision.html i jestem bardzo zadowolony, wysoka jakość w naprawdę dobrej cenie.
ODPOWIEDZ