Kamień na elewację

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Sylwana1987
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 14:39

Kamień na elewację

Post autor: Sylwana1987 »

Cześć. Zastanawiam się, jaki kamień byłby najlepszy, jeśli chodzi o elewację zewnętrzną domu. Jak myślicie? Możecie mi coś doradzić w tej kwestii?
Awatar użytkownika
Zoja_63
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2020, 7:03

Re: Kamień na elewację

Post autor: Zoja_63 »

Może piaskowiec? Moim zdaniem najładniej będzie się prezentować. Ja swojego piaskowca w formie muru ogrodowego zamawiałam od firmy Kamieniarstwo Pawlik, którą szczerze polecam. Efekt zachwyca, a cena wcale nie jest wysoka :)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Kamień na elewację

Post autor: Kamilla36 »

Kamień na elewacji prezentuje się naprawdę dobrze, ale pozostał taki na długo, musi być naprawdę dobrej jakości. Dlatego ja polecam wybrać piaskowiec od producenta oferującego się na stronie: http://piasmar.com/ . Jego oferta jest bardzo korzystna, a produkty dobrej jakości.
biegaś

Re: Kamień na elewację

Post autor: biegaś »

Czemu nie, jeśli Cię stać ;). Ja tam zapłacę za malowanie elewacji poznań https://ropeexpert.pl/malowanie-elewacji-poznan/ , bo uważam, że dom jest przede wszystkim do tego, żeby dla nas być, a nie tylko, żeby wyglądać. Taka prawda, więc mam nadzieję, że mnie rozumiecie. Co prawda możecie mieć inne zdanie, ale ważne, żeby rozmawiać z sensem ;) .
ODPOWIEDZ