Klimatyzacja do domu

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Rita
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2020, 4:51

Klimatyzacja do domu

Post autor: Rita »

Hej. W letnie upały w moim domu jest temperatura nie do zniesienia, więc postanowiłam zainwestować w klimatyzację. Możecie mi coś powiedzieć o firmie centrumrekuperacji.pl? Warto zlecić im montaż takiej instalacji?
Awatar użytkownika
Walenty
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2019, 11:54

Re: Klimatyzacja do domu

Post autor: Walenty »

[color= rgb(0, 0, 0);]Pewnie, że warto. Miałem z tą firmą do czynienia przy okazji montażu rekuperatora u mnie w domu i odniosłem wrażenie, że nie robią fuszerki, ale dbają dosłownie o każdy szczegół. Dzięki temu cała instalacja działa sprawnie i bez zarzutu.[/color]

kanał nawiewny typu z
Awatar użytkownika
Trenerka
Posty: 39
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:46

Re: Klimatyzacja do domu

Post autor: Trenerka »

Kiedyś to nie postawiłabym na taką opcję, teraz klimatyzatory mają jeszcze inną fajną funkcje - funkcje grzania. Dlatego też jak montuje się u siebie klimatyzacje to nie tylko po to żeby chłodzić pomieszczenia w lato, ale też żeby grzały zimą i to mi się bardzo podoba. Poczytajcie sobie na stronie https://erco-lodz.pl/klimatyzator-z-fun ... -wiedziec/ coś więcej o takich klimatyzatorach, mnie to do siebie przekonało i zdecydowałam się na montaż klimatyzacji.
Awatar użytkownika
mariola12
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:20

Re: Klimatyzacja do domu

Post autor: mariola12 »

W kwestii klimatyzacji należy się udać do specjalistów czyli firmy https://clima.com.pl/ która dobierze najlepszy model i fachowo go zamontuje. Dodatkowo mają serwis i duże doświadczenie więc możesz spać spokojnie i w miłym chłodzie. Na pewno będziesz zadowolony z takiego rozwiązania.
Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 40
Rejestracja: 03 cze 2020, 0:53

Re: Klimatyzacja do domu

Post autor: Robert79 »

Ranking najczęściej instalowanych urządzeń znajdziecie na https://remont.biz.pl/klimatyzacja/
Awatar użytkownika
Barucha
Posty: 191
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:57

Re: Klimatyzacja do domu

Post autor: Barucha »

Klima w domu w dzisiejszych czasach to jednak podstawa, juz nam sie zmienil klimat i wcale nie jest taki umiarkowany. My zlecilismy to firmie https://aero7.pl/montaz-klimatyzacji-kielce i naprawde super wykonali robote :)
ODPOWIEDZ