Napęd w bramie garażowej

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Maurycy1960
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2020, 6:41

Napęd w bramie garażowej

Post autor: Maurycy1960 »

Siemka. Chciałbym wymienić napęd w swojej bramie garażowej, bo myślę, że już najwyższy czas. Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty beninca.pl. Znacie tę firmę? Polecacie ich systemy?
Awatar użytkownika
Wilhelm-62
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2020, 19:33

Re: Napęd w bramie garażowej

Post autor: Wilhelm-62 »

W mojej opinii te napędy są nie do zdarcia. Chodzą lekko i cicho, nie zacinają się, są praktycznie bezawaryjne, więc jeśli chcesz inwestować w nowy napęd, to tylko od beninca.pl. Szczerze polecam.
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: Napęd w bramie garażowej

Post autor: codzienny »

Akurat u mnie nie ma takiego napędu i brama garażowa otwierana jest ręcznie. Ja jestem zdania, że przede wszystkim należy dbać o to, aby nasz garaż był funkcjonalny. Ja czytałem o przeciekach w garażu http://awariebudowlane.pl/przecieki-w-garazu i w sumie jest to możliwe, kiedy samo pomieszczenie garażowe jest odłączone od bryły budynku.
Awatar użytkownika
tomek24
Posty: 20
Rejestracja: 14 maja 2020, 0:14

Re: Napęd w bramie garażowej

Post autor: tomek24 »

Jeśli napędy i piloty do bram garażowych, to tylko od https://sukcesgroup.pl/sklep/pl/tenpilot/. Korzystam z ich produktów od kliku lat i są bezawaryjne. Do tego ceny w porównaniu do jakości są bardzo niskie. Polecam.
Wyneś

Re: Napęd w bramie garażowej

Post autor: Wyneś »

Udało Wam się już znaleźć odpowiednią bramę do swojego domy, czy biznesu? Na pewno oprócz samego wyboru będziecie potrzebowali odpowiednich specjalistów którzy zajmą się wykonaniem montażu. Dlatego też my zdecydowaliśmy się z żoną po sprawdzeniu różnych ofert oraz wykonanych realizacji na firmę https://www.bramotechnika.pl/ którzy mają bardzo dobrze zestawione propozycje i najnowsze modele m.in marki Horrmann. U nas oczywiście wygrał kolor grafitowy bo idealnie pasuje do całego stylu naszego domu. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać na co się zdecydowaliście ;)
kórtka

Re: Napęd w bramie garażowej

Post autor: kórtka »

Na szczęście problem z napędem mam rozwiązany. Zamówiony z oferty https://www.rapi.com.pl/nasza-oferta/napedy-do-bram absolutnie sprostał moim wymaganiom na tym polu. Z resztą jakość odgrywa tu znaczącą rolę a przecież o to chodziło. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ otwieranie garażu na własną rękę jest zwyczajnie męczące.
ODPOWIEDZ