nowa brama do garażu

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Zygfryd1976
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2023, 20:41

nowa brama do garażu

Post autor: Zygfryd1976 »

Cześć wszystkim. Pomyślałem sobie ostatnio, że w sumie przydałaby mi się nowa brama garażowa, bo ta obecna nie działa już tak sprawnie, a to ma dla mnie spore znaczenie. Wiem, że na pewno będę musiał wybrać dobry napęd i inne istotne elementy, prawda? Może polecacie jakichś producentów automatyki do bram? Wydaje mi się, że Beninca jest dosyć popularna, mam rację?
Sławomir

Re: nowa brama do garażu

Post autor: Sławomir »

Jakiś czas temu zepsuł mi się napęd w mojej bramie, dlatego zacząłem przeszukiwać oferty sklepów internetowych w poszukiwaniu nowego napędu i natrafiłem na ofertę sklepu RAFLUX, gdzie zamówiłem sobie napęd nice .
myskas

Re: nowa brama do garażu

Post autor: myskas »

Ja to wam powiem, że we wnętrzu to mam naprawdę sporo informacji, ale jak już, to na pewno będę potrzebowała wskazówek, jakie komponenty do bram są waszym zdaniem naprawdę dobre. No wiecie, co powinnam mieć, by to ładnie funkcjonowało. Dajcie mi znać, to na pewno mi się sprawdzi.
opino

Re: nowa brama do garażu

Post autor: opino »

Jakie stoły warsztatowe producent Varteco ma najlepsze? Zerkam na wiele ofert i mam wrażenie, że dobrze będzie po prostu sobie pomóc. Mam wrażenie, że naprawdę warto to jest ogarnąć. Co mi powiecie? Jak wybieracie coś od tego sprzedawcy i podobnych ?
minimanla

Re: nowa brama do garażu

Post autor: minimanla »

Samochód na zimę nie ma garażu i zastanawiam się, czy lepiej taki z drewna, wiecie, nawet z drugiej ręki, czy jednak tego rodzaju https://inbudo.pl/garaz-blaszany/ garaż blaszany. Jestem ciekawa, jakie macie pomysły na to. Może uda nam się wspólnie coś rozwiązać? Na pewno będę zobowiązana za odpowiednią pomoc.
Zośka

Re: nowa brama do garażu

Post autor: Zośka »

Może myślicie o nowym garażu? Widziałam na stronie https://stylowoprzydomu.blogspot.com/20 ... arazu.html ciekawy artykuł na temat garaży przydomowych. Poczytajcie sobie o ich funkcjach i zaletach. Może to was przekona do zakupu takiego garażu.
ODPOWIEDZ