nowy telewizor

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
ernest1998

nowy telewizor

Post autor: ernest1998 »

Cześć wszystkim! Czy ktoś z was kupował może w ostatnim czasie telewizor? Ja chciałbym wymienić swój, ale podejrzewam, że nie będzie mi łatwo wybrać, bo sporo jest nowości na rynku obecnie, prawda? Interesuje mnie na przykład telewizor 4k, polecacie takie rozwiązanie? Możecie wypowiedzieć się na temat zalet? Byłbym wdzięczny, bo muszę dowiedzieć się trochę więcej ;)
MariuszL

Re: nowy telewizor

Post autor: MariuszL »

Nowy telewizor to sprzęt przy wyborze jakiego nie ma sensu szukać oszczędności ponieważ będzie to miało negatywny wpływ na odbiór. W dzisiejszych czasach standardem stała się rozdzielczość 4K, pytanie na jakiej matrycy będziemy ją oglądać. Trudno nie zgodzić się z jednym, technologia OLED daje najlepsze odwzorowanie kolorów, głębię czerni oraz nieskończony kontrast. Wystarczy zobaczyć na wystawie jakie prezentuje się materiał w 4K z włączonym HDR by szybko przekonać się do zakupu. Poza tym musimy pomyśleć nad samym montażem. Zazwyczaj używa się do tego celu specjalnych wieszaków, dobieranych do rozmiaru i wagi samego telewizora. Dobrze jest wybrać model wyżej niż potrzebujemy bo wtedy nie będziemy musieli dokonywać zmiany w przyszłości. Jeżeli chodzi o zamaskowanie samych przewodów to idealnie sprawdzi się kanał podtynkowy tv - https://e-media.com.pl/Kanal-telewizyjny-kablowy-p420 Raz zamontowany będzie nam służył zawsze, a zyska też na tym wygląd samego salonu.
ODPOWIEDZ