Oczyszczalnia ścieków przy domu

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
placyda
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2020, 23:54

Oczyszczalnia ścieków przy domu

Post autor: placyda »

Cześć. Czy ktoś z was wybudował sobie przydomową oczyszczalnię ścieków? Uważacie, że to opłacalny interes. Mam na oku firmę biohydrosystem.pl, której chciałabym zlecić budowę, ale wolę się upewnić, że warto.
Awatar użytkownika
Daria_89
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2020, 10:03

Re: Oczyszczalnia ścieków przy domu

Post autor: Daria_89 »

Polecam to rozwiązanie, bo jest bardziej ekologiczne i o wiele tańsze w eksploatacji. Natomiast Bio Hydro System znam bardzo dobrze, bo to właśnie oni budowali moją oczyszczalnię. Prawdziwi profesjonaliści, warto z nimi współpracować :)
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Oczyszczalnia ścieków przy domu

Post autor: marmaj77 »

U nas jest przydomowa oczyszczalnia drenażowa i super się sprawdza. Konkretnie ta z EKO-BIO Oczyszczalnie z Łodzi https://oczyszczalnia.net/szamba-ekologiczne/ Oczyszczalnie z drenażem rozsączającym są coraz bardziej popularne, dlatego że są sensowna inwestycją, są łatwe w obsłudze i ekologiczne. My wybraliśmy wersję z dodatkowym koszem filtracyjnym, dzięki któremu oczyszczonej wody używamy do podlewania ogrodu i w ten sposób także oszczędzamy.
mińk

Re: Oczyszczalnia ścieków przy domu

Post autor: mińk »

Sami mamy oczyszczalnię ścieków, właśnie taką przydomową. Kupiliśmy ją ze sklepu firmy Usługowo-Handlowej MiM Mariusz Mańkowski https://sklep.zbiorniki.szczecin.pl/pl/ ... sciekow/29 ze Szczecina. Ich oferta jest szeroka, mają różnego rodzaju zbiorniki, w tym właśnie do oczyszczalni. Ich produkty są wytrzymałe, bardzo porządnie wykonane, no i są także dostępne w przystępnych cenach. Polecam ich serdecznie.
aikł

Re: Oczyszczalnia ścieków przy domu

Post autor: aikł »

Mamy taką przydomową oczyszczalnię ścieków, kupiliśmy ją od producenta BIO-TEK https://www.bio-tek.pl/oferta/oczyszczalnie-sciekow ze Szczecina. Jest to oczyszczalnia biologiczna, działa niezawodnie, nie musimy w zasadzie nic z nią robić, by działała, by oczyszczała ścieki. Cenowo wyszło korzystnie, zbiornik jest szczelny i porządnie wykonany. Ta firma ma szeroki zakres produktów, mają doświadczenie w branży, polecam.
szłm

Re: Oczyszczalnia ścieków przy domu

Post autor: szłm »

Mamy taką oczyszczalnię przydomową. Jest to oczyszczalnia ekologiczna i sprawdza się nam ona doskonale. Ma szczelny pojemnik, jest praktycznie bezobsługowa, bo nic z nią nie trzeba robić. Kupiliśmy ją od producenta Bio Eden https://www.bioeden.eu/oferta/ekologicz ... ie-sciekow z Wiśniowej Góry. Ich oferta jest szeroka, mają wiele różnych produktów wysokiej jakości, które opłaca się kupić, polecam.
adlł

Re: Oczyszczalnia ścieków przy domu

Post autor: adlł »

Także korzystamy z oczyszczalni przydomowej, wcześniej wybraliśmy sobie oczyszczalnię hybrydową, którą kupiliśmy od firmy Roboty Ziemne Bartosz Jankowiak https://www.robotyziemneleszno.pl/przyd ... /hybrydowe w Lesznie. To rzetelna firma, mają wysokiej jakości produkty, oczyszczalnia działa niezawodnie. Ta firma także nam ją odpowiednio zamontowała, w korzystnej cenie, polecam.
BogdanŃŃŃ89

Re: Oczyszczalnia ścieków przy domu

Post autor: BogdanŃŃŃ89 »

Ja właśnie potrzebowałem zrobić taką instalację jeżeli chodzi o oczyszczalnie ale musiałem najpierw zrobić pewne prace ziemne i do tego potrzebowałem fachowej firmy. Robotami ziemnymi zajęła się u mnie firma Bol-Trans https://www.bol-trans.com.pl/kontakt i firma wykonała zadanie kompleksowo. Warto zaznaczyć, że firma podejmie się bez problemu wykonania nie tylko prac ziemnych ale również transportowych.
ODPOWIEDZ