Odśnieżanie posesji

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
alik
Posty: 94
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:52

Odśnieżanie posesji

Post autor: alik »

Przyszedł czas na mnie, pora kupić odśnieżarkę, bo łopatą machać mi się już nie chce.
Przyznam się szczerze, że nie wiem jaki model kupić. Rekomendowano mi m.in. markę https://www.stiga.pl/ . Podpowiecie, czy lepiej wybrać spalinową, czy elektryczną?
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Odśnieżanie posesji

Post autor: Weronika »

Nam udało się kupić w zeszłym roku bardzo dobrą odśnieżarkę w sklepie internetowym https://agrokosiarki.pl/. Ogólnie to polecam się tam rozejrzeć, bo ceny wcale nie są wygórowane, a do wyboru macie wiele różnych sprzętów - tańszych i droższych. Na pewno uda Wam się tam coś wybrać ;)

detoksykacje organizmu
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 12
Rejestracja: 17 mar 2020, 12:34

Re: Odśnieżanie posesji

Post autor: Iwona »

No tak, jeśli odśnieżanie posesji chodzi, to dobra opcja :) Natomiast warto też pomyśleć o odśnieżaniu dachu czy zbijaniu sopli. Ja z takiej usługi korzystałam w firmie https://www.wysokosciowe-prace.pl/ofert ... -wysokosci warto pamiętać, że sople są bardzo niebezpieczne i stwarzają zagrożenie dla naszego życia! Tutaj bardzo profesjonalnie podeszli do sprawy, mają odpowiedni sprzęt i doświadczonych pracowników. Dzięki temu cała usługa przebiegła sprawnie i szybko, a co najważniejsze, bezpiecznie. Warto pamiętać o tym kolejnej zimy :)
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: Odśnieżanie posesji

Post autor: venduin »

A jeżeli chcecie kupić odśnieżarkę z prawdziwego zdarzenia to tutaj https://www.stiga.pl/sklep/odsniezanie jest świetny wybór.
Wydaje mi się, że cena idzie w parze z jakością szczególnie, że producent STIGA jest już wiele lat na rynku i wiele klientów bardzo sobie chwali urządzenia od nich.

język rosyjski tłumaczenie
Kleoś

Re: Odśnieżanie posesji

Post autor: Kleoś »

Nie każdy może sobie finansowo pozwolić na odśnieżarkę. W Polsce zresztą nie ma już takich opadów śniegu, żebyśmy nie mogli sobie poradzić przy pomocy dobrej łopaty. Widziałam ciekawe modele w sklepie https://sklepdlaogrodu.pl/. Mam od nich wiele akcesoriów i są naprawdę wysokiej jakości.
ODPOWIEDZ