Oferty domów na sprzedaż

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Ernest1966

Oferty domów na sprzedaż

Post autor: Ernest1966 »

Witam. Na jakich portalach polecacie szukać aktualnych ofert o sprzedaży domów? Szukam nieruchomości w okolicach Wrocławia. Myślałem, czy nie skorzystać z pomocy agencji nieruchomości, ale żadnej sprawdzonej nie znam.
Awatar użytkownika
edgar_76

Re: Oferty domów na sprzedaż

Post autor: edgar_76 »

W takim razie mogę polecić biuro doexpert.pl. Dwukrotnie korzystałem z ich pomocy i nie mam żadnych zastrzeżeń. To prawdziwi eksperci w dziedzinie nieruchomości. Bardzo szybko znaleźli dla mnie dokładnie to, czego szukałem.
domiś23

Re: Oferty domów na sprzedaż

Post autor: domiś23 »

Ofert domów na sprzedaż znaleźć można bardzo dużo. Wszystko zależy od tego w jakiej kwocie takiego domu szukamy, bo to ma bardzo duże znaczenie. Ale tak czy inaczej uważam, że warto jest przejrzeć oferty tego biura nieruchomości https://estatedealer.pl/ Bo jednak tam mają bardziej pewne takie ogłoszenia. Poza tym oni w razie czego załatwiają za nas te wszystkie formalności i dokładanie sprawdzają każdą nieruchomość.
ODPOWIEDZ