pościel 120x60

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
szarlota1994
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2022, 13:43

pościel 120x60

Post autor: szarlota1994 »

Kochani, jaka pościel 120x60 dla dziecka? Szukam czegoś oryginalnego, wyjątkowego, nietypowego, a jednocześnie takiego, które spodoba się dziecku. Interesują mnie raczej spokojne, pastelowe kolory, bo dziecko takie preferuje. Czy możecie polecić coś sprawdzonego? Chciałabym, żeby to był naprawdę fajny, wyjątkowy prezent. Mogę liczyć na Waszą pomoc?
Mini

Re: pościel 120x60

Post autor: Mini »

Poszukaj na największym serwisie sprzedażowym - tam tego jest pełno. Na pewno wybierzesz coś, co wpadnie ci w oko i z czego będziesz zadowolona. Ja w ten sposób kupuję 99% rzeczy i pewnie nie tylko ja.
Aniella

Re: pościel 120x60

Post autor: Aniella »

Niby masz racje, ale nigdy nie wiadomo do końca jakiej jakości będzie taka pościel. Ja ma sprawdzony sklep jeśli chodzi o rzeczy dla maluszków. Czy dla swoich dzieci czy na prezent kupuję w sklepie online Ceba Baby. Mają tam pościel, kocyki, poduszki, przewijaki. Duży wybór, bardzo dobra jakość.
ODPOWIEDZ