pranie

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
panidomuś44

pranie

Post autor: panidomuś44 »

Gdzie wykonam pranie kotar, dywanów i poduszek? Najlepiej na terenie Warszawy. Jak będzie ok, chyba całkowicie się przezucę na pralnię. Jak by się tak chciało jeszcze samo prasować.
mireluśka44

Re: pranie

Post autor: mireluśka44 »

Ja robiłam porządki w szafie i kurtki zimowe, aż sie proszą o pranie. Robi się coraz zimniej. Wypełnienie wełniane. Gdzie wypiorą?
DorisŚ

Re: pranie

Post autor: DorisŚ »

Ja korzystam z pralni. W ogóle nie mam pralki w domu ani suszarki. Wszystko daję tu https://www.pralnia-warszawianka.pl/
. Nawet nie daje, bo sami odbierają i przywożą spowrotem już gotowe.
Kornela ł

Re: pranie

Post autor: Kornela ł »

panidomuś44 pisze: ↑21 lis 2020, 23:34 Gdzie wykonam pranie kotar, dywanów i poduszek? Najlepiej na terenie Warszawy. Jak będzie ok, chyba całkowicie się przezucę na pralnię. Jak by się tak chciało jeszcze samo prasować.
Od jakiegoś czasu zlecam wszystko firmie Fugao https://fugao-sprzatanie.pl/artykul/czy ... n-warszawa. Mam tutaj na myśli pranie wykładzin w warszawie ceny potrafią być dość wysokie. Fugao wycenia wszystko w zależności od rodzaju czyszczenia oraz ilości. Koszty są rozsądne moim zdaniem.

la mer the regenerating serum
Młeda

Re: pranie

Post autor: Młeda »

DorisŚ pisze: ↑24 lis 2020, 14:51 Ja korzystam z pralni. W ogóle nie mam pralki w domu ani suszarki. Wszystko daję
. Nawet nie daje, bo sami odbierają i przywożą spowrotem już gotowe.
No właśnie u mnie jest dokładnie odwrotnie, wcześniej sporo ubrań oddawałam do pralni, ale w końcu doczekałam się nowej pralki, a do kompletu dokupiłam też suszarkę z serii PerfectCare, Electroluxa. Moje ubrania są w idealnym stanie:)
Bogusław

Re: pranie

Post autor: Bogusław »

Cześć Wam wszystkim, kiedyś bardzo lubiłem chodzić w kurtkach skórzanych, ale ostatnio jak jedną wyprałem, to straciła swój naturalny blask. Znalazłem stronę o takich kurtkach https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-mesk ... 16793.html i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was też lubi ten rodzaj ubioru.
ODPOWIEDZ