Rekuperator = czyste powietrze?

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Sarina
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2020, 18:10

Rekuperator = czyste powietrze?

Post autor: Sarina »

Hej. Zaciekawiła mnie ostatnio kwestia działania rekuperatorów. Znalazłam wiele informacji na ten temat na stronie Centrum Rekuperacji. Ktoś z was posiada taki rekuperator i może podzielić się wrażeniami?
Awatar użytkownika
Dajmira-70
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2020, 9:52

Re: Rekuperator = czyste powietrze?

Post autor: Dajmira-70 »

Montażem mojego rekuperatora zajmowali się właśnie specjaliści z Centrum Rekuperacji :) Cóż, jeśli zależy Ci na czystym powietrzu w domu, to ta technologia sprawdza się idealnie. Szczególnie jeśli masz w domu alergików. Polecam zarówno system, jak i firmę!
kaśka

Re: Rekuperator = czyste powietrze?

Post autor: kaśka »

Jak chcecie miec czyste powietrze to kupcie sobie przede wszystkim konkretny i solidny oczyszczacz powietrza od https://aquasystem.pl/ Jakość adekwatna do ceny, coś rewelacyjnego.
Martuś83

Re: Rekuperator = czyste powietrze?

Post autor: Martuś83 »

Dodatkowo dodam, że warto zadbać o odpowiednią cyrkulację powietrza, a do tego zadania idealnie nadają się wentylatory domowe. Tego typu sprzęt znajdziecie na stronie sklepu internetowego friker.pl. Mają również w ofercie oczyszczacze i nawilżacze powietrza, w które szczególnie warto wyposażyć się w przypadku miast narażonych na działanie smogu.
kórtka

Re: Rekuperator = czyste powietrze?

Post autor: kórtka »

Także i ja zdecydowałem się na inwestycję w oczyszczacz powietrza. Moim wymogom na tym polu sprostała oferta https://airclinic.pl/pl/c/Oczyszczacze-powietrza/21 . Z takim oczyszczaczem atmosfera we wnętrzu jest znacznie przyjemniejsza, dlatego i ja polecam Wam to rozważyć.
ODPOWIEDZ