Schody z twardego drewna

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
świętopełk79
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2021, 12:19

Schody z twardego drewna

Post autor: świętopełk79 »

Które drewno uważacie za najlepsze na schody? Przeglądałem ostatnio schody drewniane Żory i zwróciłem uwagę przede wszystkim na wyroby z dębu, ale i z gatunków egzotycznych. Wydaje mi się też, że zdecydowanie lepiej jest zamówić takie schody w stolarni. Też byście tak zrobili?
malina89

Re: Schody z twardego drewna

Post autor: malina89 »

Jeśli poszukujecie solidnych i praktycznych stopni schodowych, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://skladydrzewne.pl/oferta/stopnie- ... drewniane/ . Jest tam bowiem naprawę sporo ciekawych i praktycznych propozycji w tym zakresie. Uważam, że przede wszystkim zawsze należy stawiać na jakość i sprawdzone rozwiązania.

szpital ochojec chirurgia naczyniowa
Beata Kołucka

Re: Schody z twardego drewna

Post autor: Beata Kołucka »

Moim zdaniem drewno jest najlepsze na schody i powinniśmy właśnie takie schody wybierać. Ja na wiosnę ruszam z remontem schodów bo nasze stare już są za stare i robi się niebezpiecznie. Jestem już umówiona z firmą SCHODEX http://schodex.com/schody/schody-drewniane , mamy zrobiony projekt i będą zrobione schody z najlepszego drewna, i schody posłużą nam na kolejne wiele laty. Firma zamontuję mi również balustradę http://schodex.com/oferta/typy-balustrad.

mapa w km
ODPOWIEDZ