Taras - podłoga

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Lisek

Taras - podłoga

Post autor: Lisek »

Wiosną chciałabym wykończyć nasz taras, który w tym momencie nadal jest "w trakcie budowy" - właściwie jest tylko wylewka i w tej sposób służył nam przez cały ten sezon, ale chciałabym, żeby w końcu też wyglądał jakoś ;) Myślicie, że płytki podłogowe to jest dobry pomysł? Wiadomo, że mówię o takich "zewnętrznych", odpornych na warunki atmosferyczne :)
sakiż

Re: Taras - podłoga

Post autor: sakiż »

My zdecydowaliśmy się na drewnianą podłogę na tarasie. Fajnie pasuje nam do ceglanej elewacji domu. Zamówiliśmy w https://www.sklad-drzewny.pl/oferta/ogrod - mają deski tarasowe dwustronnie ryflowane. Mają ogromny wybór wzorów desek, zatem bez problemu znajdziecie produkty odpowiadające waszym potrzebom estetycznym.
patryśka

Re: Taras - podłoga

Post autor: patryśka »

Lisek pisze: ↑03 paź 2021, 19:36 Wiosną chciałabym wykończyć nasz taras, który w tym momencie nadal jest "w trakcie budowy" - właściwie jest tylko wylewka i w tej sposób służył nam przez cały ten sezon, ale chciałabym, żeby w końcu też wyglądał jakoś ;) Myślicie, że płytki podłogowe to jest dobry pomysł? Wiadomo, że mówię o takich "zewnętrznych", odpornych na warunki atmosferyczne :)
Właśnie ostatnio kupiłam fantastyczne pergole i szczerze mówiąc jestem nimi po prostu zachwycona. Prezentują się naprawdę świetnie i co ważne ich jakość jest naprawdę bardzo wysoka, więc bardzo się cieszę, że akurat na nie postawiłam.
Gość

Re: Taras - podłoga

Post autor: Gość »

Na tarasie u mnie ja mam duże płyty kamienne i to się tam sprawdza. No i teraz chcę jeszcze tam zamówić zadaszenie, tutaj https://gardenspace.pl/zadaszenie-tarasu widziałem że mają fajne opcje na te konstrukcje i jakość tam chwalą klienci.
Żonkil

Re: Taras - podłoga

Post autor: Żonkil »

Jaki jest najlepszy sposób na pielęgnację paneli podłogowych, aby zachowały swój wygląd przez lata? Na https://swiatpaneli.rzeszow.pl/ znalazłem kilka rodzajów paneli, ale zastanawiam się, jakie produkty do pielęgnacji będą dla nich najbardziej odpowiednie. Czy ktoś ma doświadczenie w utrzymaniu paneli w dobrym stanie?
Adrian41

Re: Taras - podłoga

Post autor: Adrian41 »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Twinson - elewacja z deski kompozytowej , która specjalizuje się w montażu systemu zabudowy tarasów. Sam zdecydowałem się skorzystać z ich oferty i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy.
ODPOWIEDZ