Usługi geologiczne - badanie grutu

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 39
Rejestracja: 07 mar 2019, 9:08

Usługi geologiczne - badanie grutu

Post autor: Kleo »

Serdecznie polecam firmę Remma-Global – zajmuje się ona wszelkimi usługami w zakresie geotechniki i geologii. Jej usługi są na najwyższym poziomie, dzięki dużemu doświadczeniu i działaniu fachowców.
Awatar użytkownika
azi91
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:47

Re: Usługi geologiczne - badanie grutu

Post autor: azi91 »

Wchodząc tutaj znalazłem oczekiwaną pomoc. Dzięki wielkie za takie wątki.
Czuję się mniej więcej tak, jak ktoś, kto bujał w obłokach i nagle spadł.
Awatar użytkownika
tristan
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2020, 22:13

Re: Usługi geologiczne - badanie grutu

Post autor: tristan »

przed budową trzeba sprawdzić grunt, to fakt
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: Usługi geologiczne - badanie grutu

Post autor: codzienny »

Oczywiście kwestia gruntu i całej działki budowlanej jest bardzo ważna. Tym bardziej, że prace geotechniczne powinny być wykonane z najwyższą starannością. Jak ja potrzebowałem zrobić odwiert to wybrałem firmę http://staltechnika.pl/ gdyż wiedziałem, że właśnie dzięki niej całość prac będzie zrobiona profesjonalnie i oczywiście zgodnie z założonym projektem.
KamiRadekŚ78

Re: Usługi geologiczne - badanie grutu

Post autor: KamiRadekŚ78 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.met-geo.eu/o-nas , która oferuję badań geofizycznych, geologicznych, inżynierskich, geotechnicznych oraz poszukiwawczych. Firma działa i pracuję przy pomocy nowoczesnych metod takich jak : metoda elektrooporowa ERT, PE, metoda sejsmiczna MASW, SRT, metoda grawimetryczna GRAV, metoda georadarowa GPR. Mój znajomy polecił mi tę firmę i współpraca z nimi to sama przyjemność.
MichałŚ

Re: Usługi geologiczne - badanie grutu

Post autor: MichałŚ »

My korzystaliśmy z pomocy firmy u Pana Kadłubowskiego, który oferuję takie geologiczne. Polecam zapoznać sie z oferta firmy https://kadlubowski-geolog.pl/kontakt/ ofruje również takie usługi jak : projekty robót geologicznych, wykonanie dokumentacji geotechnicznej oraz geologiczno-inżynierskiej, badania gruntu pod budownictwo mieszkaniowe i wiele innych.
okło

Re: Usługi geologiczne - badanie grutu

Post autor: okło »

U nas badaniem geologicznym i geotechnicznym zajęła się ta sama pracownia geologiczna, to firma GEOXX https://www.geoxx.pl/oferta/badania-geologiczne z Olsztyna. Ich oferta jest szeroka, są kompetentni i znają się na tym, co robią. Wykonali same badania, ale także opracowania dokumentów. Mogę wam ich śmiało polecić, usługi mają w atrakcyjnych cenach, polecam serdecznie.
BartekŚ456

Re: Usługi geologiczne - badanie grutu

Post autor: BartekŚ456 »

Ja potrzebowałem firmę , która oferowała badania gruntu pod obiekty budowlane i znalazłem firmę Przedsiębiorstwo Geotechniczne GeoGT https://www.geogt.pl/kontakt w Warszawie. Firma oferuję takie usługi jak badania podłoża gruntowego dla budynków trzech kategorii, badania sozologiczne powierzchni ziemi, kompleksowa obsługa geotechniczna inwestycji, laboratoryjne badania geotechniczne gruntów i wody i tym podobne. Polecam firmę bo naprawdę działają szybko i można im zaufać bo robią dobrą robotę.
capl

Re: Usługi geologiczne - badanie grutu

Post autor: capl »

Takie badania gruntu są bardzo potrzebne, zwłaszcza gdy inwestuje się w działki. Sami zlecaliśmy je fachowcom z firmy GRUPA BARG https://www.barg.pl/oferta/geotechnika- ... a-gruntow/ z Warszawy. Oni wykonują ekspertyzy techniczne budynków, zajmują się geologią inżynierską, badaniami geotechnicznymi gruntu, itp. Posiadają wysokiej jakości sprzęt, który umieją odpowiednio obsługiwać, wszystkie ich analizy są sporządzone profesjonalnie i precyzyjnie. Opłaca się nawiązać z nimi współpracę, to rzetelna firma.
ODPOWIEDZ