Wycinka drzew w ogrodzie

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Jacenty
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2020, 19:23

Wycinka drzew w ogrodzie

Post autor: Jacenty »

Cześć. Postanowiłem pozbyć się kilku drzew z mojego ogrodu, bo zajmują za dużo miejsca i nie wygląda to dobrze. Zastanawiam się, czy nie skorzystać z usług firmy renova.bielsko.pl. Ktoś z was o nich słyszał?
Awatar użytkownika
Oliwia_79
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:16

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

Post autor: Oliwia_79 »

Panowie z renova.bielsko.pl raz w sezonie przyjeżdżają wyczyścić nam oczko wodne :) Kilka razy byli też właśnie przy okazji wycinki drzew. Są super profesjonalni, terminowi i widać, że ogrodnictwo to ich konik. Serdecznie polecam.
drzewką32

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

Post autor: drzewką32 »

Na stronie internetowej https://posadzimy.pl/blog/odtwarzamy-zn ... odzieniec/ wyczytałam bardzo dużo o szczególnej akcji sadzenia drzew. Dlatego bez dłuższego namyślania wsparłam tę akcje. Sadzą oni drzewa w miejscu zniszczonego przez burze lasu w gminie Ogrodzieniec. Jest to fajna akcja, dzięki której możecie czynić dobro. Natura potrzebuje nas abyśmy ją wsparli. Tlen który produkują drzewa jest nam naprawdę potrzebny, więc dołączcie się do akcji.
łódka

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

Post autor: łódka »

A wniosek o wycinkę drzew zrealizowaliście? Nam w tym pomogli https://www.projektowaniezieleni-gdansk ... -o-wycinke , którzy do tego zadania przeszli bardzo sprawnie i fachowo. Taka jakość usług absolutnie sprostała moim wymaganiom a kłopotu wkrótce się pozbędziemy!
ODPOWIEDZ