wyposażenie jadalni

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Filipina

wyposażenie jadalni

Post autor: Filipina »

Hej kochani, czy macie może jakieś ciekawe pomysły na wyposażenie jadalni? Chciałabym się zainspirować. Na pewno wiem, że zależy mi na wyposażeniu z drewna, bo wydaje mi się najtrwalsze i najbardziej eleganckie ze wszystkich. Mam na oku na przykład stół dębowy postarzany i pasujące do niego krzesła. Co jeszcze waszym zdaniem warto wstawić do jadalni? :)
Zofia

Re: wyposażenie jadalni

Post autor: Zofia »

Jeśli szukasz inspiracji w obszarze stołów do jadalni, to podejrzyj sobie stoły do jadalni, które wykonała pracownia UZDREW: https://www.uzdrew.pl/stoly/stoly-do-jadalni/. Jak coś Ci się spodoba to zawsze możesz do nich napisać lub skontaktować się z jakąś inną pracowiną stolarską i zlecić im zrobienie czegoś na wzór tego, co Ci się spodoba.
Udonek

Post autor: Udonek »

Ja polecam sklep anrahome gdzie wybór pięknych mebli do jadalni ale i nie tylko. Znaleź można także meble do salonu czy inne akcesoria. Wszystko wysokiej jakoci, zrobione przez rodzinną firmę z Krzeszowic. Dostawa, rozładunek, pomoc w złożeniu, na wszystko można liczyc. A najważniejsze, to że te meble nie są jakims badziwiem, to nie tani paździerz tylko solidna konsturkcja :)
azia

Post autor: azia »

Na pewno waznym punktem w jadalni jest stol, warto postawic na taki, ktory pomiesci wszystkich naszych potencjalnych gosci :) Moja siotra wybrala sobie calligaris stół i jest z niego naprawde zadowolona, bo nie dosc, ze ma spora powierzchnie to swietnie sie prezentuje
ODPOWIEDZ