Zabudowa kuchenna

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
herbert-93
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 12:47

Zabudowa kuchenna

Post autor: herbert-93 »

Witam serdecznie. Planuję w najbliższym czasie wymienić szafki w kuchni i zrobić tam generalny remont. Pomyślałem o zamówieniu zabudowy od producenta fcts.pl. Możecie podzielić się ze mną opiniami na temat ich mebli?
Awatar użytkownika
Hortensja_87
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 11:35

Re: Zabudowa kuchenna

Post autor: Hortensja_87 »

Szczerze polecam FCTS i ich meble, bo to solidna jakość na lata, a do tego elegancja i funkcjonalność. Wykonują też fantastyczne szafy i garderoby czy meble łazienkowe. Podobnego wyposażenia nie znajdziesz w żadnym katalogu.
jaręćzek

Re: Zabudowa kuchenna

Post autor: jaręćzek »

Jeżeli decydujemy się na remont mieszkania to musimy pamiętać o wielu istotnych kwestiach, z którymi siłą rzeczy będziemy mieć do czynienia w trakcie realizowania naszego planu. Zaplanowanie działań jest bardzo ważne i może przesądzić o końcowym efekcie naszych działań i o tym, czy będziemy zadowoleni z naszej inwestycji. Zależnie od tego czy będziemy korzystać z pomocy firmy remontowej która nas wesprze, czyli przykładowo wykończenia wnętrz wykonamy samodzielnie, a pozostałe prace zostawimy do wykonania dla firmy to potrzebny budżet może się różnić. Poza kwestiami ekonomicznymi istotne są także kwestie bezpieczeństwa, nie mając pojęcia o instalacjach elektrycznych nie powinniśmy ich dotykać, ponieważ takie nieautoryzowane prace mogą zakończyć się powstaniem zagrożenia zdrowia i/lub życia naszego, oraz naszych bliskich. Podobnie sprawa wygląda jeśli omawiamy instalacje sanitarne. Jednak tutaj może zaistnieć pilna potrzeby interwencji ze względu na możliwość powstawnia awarii i może zajść potrzeba pilnego usunięcia przyczyny, co nie jest możliwe gdy nie posiada się specjalistycznej wiedzy oraz nie zna zależności funkcjonowania poszczególnych elementów instalacji. Również takie czynności jak praca z niełatwym dla amatora materiałem jakim jest tynk nie powinny być wykonywane samodzielnie, a powierzane profesjonaliście. Odkształcenia jakie powstają podczas pracy z tynkiem po wyschnięciu nie są możliwe do zeszlifowania tak jak ma to miejsce w przypadku gładzi. Podobnie sprawa wygląda gdy zamierzamy wykonywać ściałki działowe lub sufity podwieszane. Tutaj jest sporo elementów które nietrudno można uszkodzić, a usterki są najzwyczajniej nieopłacalne bo mogą się także wiązać z koniecznością wymiany materiału. Uszkodzone, nieprawidłowo zainstalowane płyty gipsowo kartonowe też mogą nie nadawać się do demontażu lub w trakcie mogą zostać uszkodzone, połamane. A taka sytuacja zupełnie dyskwalifikuje materiał z dalszego użytkowania.
ODPOWIEDZ