Zakład stolarski Grzegorz Fizia

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Chociemira_90

Zakład stolarski Grzegorz Fizia

Post autor: Chociemira_90 »

Witajcie :) Czy korzystaliście może z usług zakładu stolarskiego Fizia? Bardzo ciekawi mnie, jakie macie opinie na temat jakości ich wyrobów, a w szczególności drzwi, bo tak się składa, że muszę je wymienić. Polecacie? Odradzacie?
Awatar użytkownika
rafaela1964

Re: Zakład stolarski Grzegorz Fizia

Post autor: rafaela1964 »

Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne, ale i zewnętrzne, to szczerze polecam. Wspaniała jakość, dopracowane detale, dla mnie majstersztyk :) Poza tym cenowo wychodzi bardzo korzystnie, a drzwi przetrwają naprawdę długo, o ile odpowiednio się o nie zadba.
Żanetka

Post autor: Żanetka »

Mi bardzo spodobały się drzwi przesuwne do wnętrz, które widziałam tutaj. Takie drzwi świetnie sprawdzą się nawet w małych mieszkaniach. Do tego takie drzwi można fajnie schować, żeby się nie rzucały w oczy. Jak dla mnie bardzo funkcjonalne rozwiązanie.
Łukasz Mazur

Post autor: Łukasz Mazur »

Posiadając dobrej jakości drzwi warto skłonić się ku zakupu odpowiedniego sprzętu zabezpieczającego wnętrze naszego domu. Dlatego też sam zdecydowałem się kupić wkładki do drzwi Wilka. Wszystko po to, aby czuć się w pełni bezpiecznie i chronić to co się znajduje w moim domu. Wspomniane wkładki zakupiłem poprzez sklep SVS Systemy Zabezpieczeń z Mińska Mazowieckiego, który polecił mi mój przyjaciel mieszkający w tym mieście.
ODPOWIEDZ