Altana

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 37
Rejestracja: 06 mar 2020, 9:35

Altana

Post autor: Malina »

Pomóżcie, bo ja już sama nie wiem co wybrać.. pawilon czy altana do ogrodu? Mam na ten cel odłożone 5 tysięcy złotych. Dużo o tym czytałam np. tutaj https://sklepatk.pl/blog/co-wybrac-alta ... n-ogrodowy ale nadal nie potrafię się zdecydować. Co się u Was sprawdziło lepiej?
Awatar użytkownika
Whitey
Posty: 48
Rejestracja: 16 mar 2020, 21:28

Re: Altana

Post autor: Whitey »

Wbrew pozorom zaplanowanie przestrzeni w ogrodzie wcale nie jest tak proste jak nam się to wydaje, dlatego myślę, że warto abyś poradziła się specjalisty. Ja w ubiegłym roku miałem okazję korzystać z usług firmy Kępka: http://kepkaogrody.pl/projektowanie-i-u ... w-warszawa . Potrzebowałam wsparcia względem zorganizowania części rekreacyjnej w ogródku, ale finał finałów zamówiłem pełny projekt i wykonanie. Mam teraz miejsce do grillowania, wypoczynku a także kilka krzewów ozdobnych, piękny trawnik i alejki.
Życzek

Re: Altana

Post autor: Życzek »

Czym macie wyłożone podłoże w altanie? Osobiście zastanawiam się nad płytami tarasowymi, a szczeliny pomiędzy wypełnię, taką fugą żywiczną https://zafuguj.pl/produkt/fug-mix-elas ... owa-czern/. Co myślcie o takim pomyśle? Nie ukrywam, że nigdy wcześniej nie stawiałem altany, mimo to i tak chcę to zrobić sam.
ODPOWIEDZ