Dom seniora

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Dom seniora

Post autor: Myszka »

Hej ,czy ktoś ma może osobę bliską w domu opieki? Szukam takiego miejsca w okolicach Inowrocławia. Może mi ktoś coś polecić ? Na razie oglądam ofertę tego ośrodka https://podtopolami.eu/ ktory jest w Piotrkowie Kujawskim a to całkiem niedaleko. Widzę tutaj jakieś zdjęcia, ktore wskazują na to ze budynek jest bardzo dobrze i ladnie wyposazony - a podobno personel jest bardzo pomocny i zyczliwy .Akurat szukam takiego porzadnego osrodka dla mojej babci, co myslicie?
Awatar użytkownika
ropucha
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:29

Re: Dom seniora

Post autor: ropucha »

A znacie może ten dom seniora http://domseniora24.pl/? Bo zastanawiamy się nad oddaniem do niego naszej babci. Wiadomo, że nie chcemy oddawać jej byle gdzie tylko w dobre ręce, gdzie będzie miała bardzo dobrą i fachową opiekę oraz wsparcie. Także wydaje mi się, ze wybierając ten dom opieki dajemy jej bardzo dobrą opiekę i nie tylko. Bo jednak dostają tutaj bardzo wiele także zabawy i nie tylko
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 61
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:58

Re: Dom seniora

Post autor: Dorota »

Wiem, że w Nowym Dworze Mazowieckim jest bardzo dobry dom opieki. Mowa o ZOLu "Dom Rodzinny". Seniorzy mogą tam przebywać na NFZ jak i prywatnie.Panują tam naprawde dobre warunki, nie ma się czego obawiać.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 161
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Dom seniora

Post autor: Badaka »

Najtrudniej jest z dziadkami, seniorami, którzy mają problemy z chodzeniem. Wiadomo, że wymagają oni jeszcze większej opieki, praktycznie całodobowej. Stopień zaawansowania choroby też jest inny, może w niektórych przypadkach sami dacie radę z tym wyzwaniem? Zobaczcie sobie tu może firmę https://esklep.brandvital.eu/produkty/s ... czne,2,129 i ich zaawansowany sprzęt rehabilitacyjny? Proponują tu między innymi wózki elektryczne, schodołazy, balkoniki.
Awatar użytkownika
megdynka
Posty: 80
Rejestracja: 28 wrz 2019, 21:19

Re: Dom seniora

Post autor: megdynka »

Mama ma alzheimera, nie może być sama w domu, dlatego zdecydowaliśmy się na dom opieki http://podtopolami.eu świetna okolica, cicho i spokojnie. Mama ma dobrą opiekę, z tego się cieszę, to przecież najważniejsze.
Awatar użytkownika
migrena
Posty: 114
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:09

Re: Dom seniora

Post autor: migrena »

Pod topolami jak słyszałam to faktycznie dobry dom seniora :) Jeden z lepszych :) Moja babcia ma tam całodobową opiekę :)
Awatar użytkownika
annik
Posty: 74
Rejestracja: 07 kwie 2020, 18:59

Re: Dom seniora

Post autor: annik »

U nas dobrze się sprawdzają Leśne Wrota https://www.lesnewrota.pl/ – prywatny dom spokojnej starości w Kostkowie w województwie pomorskim. Moja ciocia ma tam świetną 24-godzinną opiekę pielęgniarską oraz regularne stacjonarne wizyty lekarzy a sam dom jest komfortowo urządzony i otoczony piękną zielenią. Organizują tam często różnego rodzaju wycieczki, mają ciekawe zajęcia hobbystyczne, także nie ma tam nudy. Jak najlepiej oceniam ten ośrodek.
Łukaszek

Re: Dom seniora

Post autor: Łukaszek »

Koniecznie sprawdź ich ofertę http://www.domlesnezacisze.pl/. Oferują Mieszkańcom usługi o najwyższym standardzie. Zapewniają całoroczny pobyt, pełne wyżywienie. Istotą ich działania jest świadczenie usług opiekuńczych i bytowych w formie całodobowej lub dziennej, zaspokajanie potrzeb mieszkańców, którzy w szczególności ze względu na wiek, nie są w stanie funkcjonować samodzielnie.

now foods dandelion root
przyś

Re: Dom seniora

Post autor: przyś »

Trzeba się dobrze rozglądać, szukać najlepszego miejsca, spotykać się z osobami, które w takim miejscu są. Z forów wyczytałam, że bardzo atrakcyjnym miejscem jest https://podtopolami.eu/ tylko nie wiem czy mają jeszcze coś wolnego, tam ludzie biją się o miejscówkę.
Zośka

Re: Dom seniora

Post autor: Zośka »

Polecam sklep internetowy https://ocean-zdrowia.pl/314-fotele-geriatryczne ta firma dostarcza dla domów seniora akcesoria i opowiedni sprzęt dla niepełnosprawnych osób. Widziałam teraz dobre oferty na różnego rodzaju fotele geriatryczne. Zobaczcie na oferty. Zachęcam.
ODPOWIEDZ