Festyny, koncerty plenerowe

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
Barnim
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2022, 3:48

Festyny, koncerty plenerowe

Post autor: Barnim »

Lubicie w ten sposób spędzać swój czas wolny? Zbliża się wielkimi krokami okres wiosenno - letni, a więc taki, który można powiedzieć, że obfituje w tego rodzaju imprezy plenerowe. Ja nie ukrywam, że bardzo lubię takie imprezy, często przyjeżdżają zespoły disco polo, na przykład w zeszłym roku był zespół mig impreza była naprawdę rewelacyjna, super:)
Awatar użytkownika
Bellana
Posty: 83
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:29

Re: Festyny, koncerty plenerowe

Post autor: Bellana »

Każdy powinien wolny czas spędzać według własnego uznania. Dobrze jest pojechać na jakiś koncert, czy wyjazd. To zawsze pomaga miło spędzić czas. Ważne jest aby się dobrze bawić :)
Awatar użytkownika
eleonor34
Posty: 88
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:40

Re: Festyny, koncerty plenerowe

Post autor: eleonor34 »

Zgadzam się z tobą w zupełności. Czas wolny powinniśmy spędzać według własnego uznania. Jak ktoś ma go trochę w dniach 5- 9 września, to warto zarejestrować się na wydarzenie EuroSkills Gdańsk 2023 https://euroskills2023.org/pl/zarejestruj-sie/ Rejestracja jest darmowa. To świetny konkurs branżowy, w którym młodzi ludzie doskonalą swoje umiejętności branżowe. Warto ich w tym wspierać.
ODPOWIEDZ