Jakie hobby łagodzi stres?

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
SławkaRz

Re: Jakie hobby łagodzi stres?

Post autor: SławkaRz »

Jakie hobby łagodzi stres ? - myślę ,że każde , bo przecież hobby jet tym zajęciem, które najbardziej lubimy.Ja na przykład od zawsze lubiłam tańczyć i postanowiłam coś z tym zrobić a nie tylko mówić. Zapisałam się kilka lat temu do szkoły tańca Siemanko w Gdańsku - https://www.siemankostudio.pl/grafik-zaj%C4%99%C4%87 .To był bardzo dobry ruch choć może kilka lat spóźniony ale jak to się mówi lepiej późno niż wcale.
Tomuś

Re: Jakie hobby łagodzi stres?

Post autor: Tomuś »

Ja bardzo lubie dobrą książkę. Która przenosi mnie w inny świat a przy okazji zmusza do refleksji. Taka jest ta książka tu https://www.taniaksiazka.pl/sapiens-od- ... 54423.html To książka o historii ludzkości która stara się odpowiadać na trudne pytania. Bardzo ciekawa opowieść oparta na faktach historycznych i biologicznych.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Jakie hobby łagodzi stres?

Post autor: Weronika »

Moim zdaniem bardzo odstresowującym hobby jest wędkarstwo ;) Nie ma to jak usiąść z wędką nad jeziorem lub w łódce ;) Jeśli chcecie spróbować i czeka Was wybór wędki, polecam zajrzeć na stronę internetową https://stcwedki.pl/dobor-wedki-stcroix/. Dowiecie się stamtąd, jak taką wędkę dla siebie dobrać ;)
jowiłka

Re: Jakie hobby łagodzi stres?

Post autor: jowiłka »

Może po prostu spotkanie z konikami? To mogłoby bardzo w załagodzeniu stresu. Tak sobie myślę, że dobrą opcją było by jakieś profesjonalne jeździectwo. Zerknij do sklepu https://www.equishop.com/pl/23-kask-jez ... zdy-konnej , może akurat znajdziecie tutaj coś dla siebie.
ODPOWIEDZ