Jakie studia

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
wstążeczka
Posty: 34
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:55

Jakie studia

Post autor: wstążeczka »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
Whitey
Posty: 48
Rejestracja: 16 mar 2020, 21:28

Re: Jakie studia

Post autor: Whitey »

Wybrałaś kierunek obecnie bardzo popularny. Oby tylko nie byłoby tak, że rynek pracy będzie przesycony ludźmi z Twoim wykształceniem. Mi natomiast spodobała się oferta Wyższej Warszawskiej Szkoły Zarządzania. Sama zobacz ile ciekawych propozycji zdobywania wiedzy przedkłada ta uczelnia: https://info4serwis.pl/forum/viewtopic. ... udia#p9419 . Kierunki związane z zarządzaniem też są, ale ja skłaniam się ku temu aby pójść w trybie zaocznym na logistykę.
Awatar użytkownika
jurka
Posty: 115
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:27

Re: Jakie studia

Post autor: jurka »

Ja ze swojej strony mogę polecić studia na tym kierunku: https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... noszkolna/ Profil studiów nastawiony jest głównie na zdobycie praktycznych umiejętności. Masz możliwość przygotowania projektów i uzyskania feedbacku od praktyków.
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Jakie studia

Post autor: marmaj77 »

Ja jestem dobrej opinii o Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie. Mają ciekawe kierunki i dobrych wykładowców. Tu sobie sprawdźcie szczegóły https://wsgk.com.pl/wydzialy/ Ja studiowałem u nich na wydziale nauk technicznych i mogę ten wydział wszystkim polecić, jakość kształcenia jest tam na bardzo wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 29
Rejestracja: 21 lut 2020, 13:53

Re: Jakie studia

Post autor: AbiUbu »

No ciężko obecnie znaleźć parametr, który pozwoliłby jasno wskazać, które kierunki studiów są lepsze, niż pozostałe. Na pewno trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Jednym z nich jest umiędzynarodowienie oferty edukacyjnej i kontakty z ośrodkami akademickimi z innych krajów. Z góry należy odrzucić te uczelnie, które nie włączają się w program erasmus plus.
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: Jakie studia

Post autor: yataa »

a może kierunki medyczne takie jak fizjoterapia czy pielęgniarstwo? jeśli chcecie pójść w tym kierunku i studiować w Warszawie to zerknijcie sobie na ofertę Mazowieckiej Uczelni Medycznej :) ja jestem obecnie na drugim roku na pielęgniarstwie i polecam :) wysoki poziom, ciekawe zajęcia, super wykładowcy.
Awatar użytkownika
Marta74
Posty: 27
Rejestracja: 05 kwie 2020, 18:59

Re: Jakie studia

Post autor: Marta74 »

Ja bym od pielęgniarstwa i fizjoterapii trzymała się z daleka po ostatnich wydarzeniach na świecie. No ale to ja :) Osobiście wolałabym pracować na wyższym stanowisku z możliwością awansu. A takie studia już dają taką możliwość: https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadza ... ,wk14.html. Jednak praca z pacjentem nie wydaje mi się tak rozwojowa jak w logistyce
Awatar użytkownika
serena
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:06

Re: Jakie studia

Post autor: serena »

Długo zastanawiałam się jaki kierunek byłby dla mnie najlepszy. Przeanalizowałam swoje zdolności i zainteresowania zanim zdecydowałam się wybrać zarządzanie. Uważam, że to dla mnie najlepsza droga rozwoju. W tym postanowieniu utwierdził mnie dodatkowo artykuł https://wseh.pl/pl/aktualnosci/dlaczego ... zanie.html. Teraz wiem, że dobrze wybrałam.
Awatar użytkownika
berta
Posty: 54
Rejestracja: 23 cze 2020, 16:23

Re: Jakie studia

Post autor: berta »

Przede wszystkim takie, po których ukończeniu, będziemy z uśmiechem na twarzy pracować w zawodzie. Dobre więc są też praktyki, gdzie można się sprawdzić i ocenić czy to może być nasza praca. Współpracuje z http://psrimm.pl którzy to tworzą mi kompleksowo marketing internetowy i Ci dla przykładu tez chętnie przyjmują na praktyki. Jak ktoś się tym interesuje, to nie dość ze zapoznają studenta z zawodem, to jeszcze samemu można się przekonać czy to jest to czego chcemy.
Żeże

Re: Jakie studia

Post autor: Żeże »

Marta studiujesz bardzo ciekawy kierunek. Nigdy wcześniej nie słyszałam o zarządzaniu w logistyce międzynarodowej. Chyba tylko AEH w Warszawie ma ten kierunek bo nigdzie wcześniej nie słyszałam o tym.
Awatar użytkownika
tristan
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2020, 22:13

Re: Jakie studia

Post autor: tristan »

Ja studiowałem bezpieczeństwo wewnętrzne w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie https://wsge.edu.pl/ i uczelnię oceniam jak najlepiej. Traficie tam na fantastyczną kadrę, ciekawe kierunki i wysoki poziom nauczania. Ja jestem w 100 % zadowolony, że na te studia się zdecydowałem, brat też tam studiował, na kierunku prawo urzędnicze i tak samo dobrze uczelnię ocenia.
Jaśkowiak

Re: Jakie studia

Post autor: Jaśkowiak »

U mnie to była Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie na kierunku logistyka transportu https://wsgk.com.pl i jak najlepiej ich oceniam. Pracuję w zawodzie, dobrze zarabiam jestem zadowolony z wyboru szkoły i kierunku. Także jeśli jesteście z okolicy to sprawdźcie sobie tę uczelnię, warto.
płotka

Re: Jakie studia

Post autor: płotka »

Żeże pisze: ↑30 wrz 2020, 8:58 Marta studiujesz bardzo ciekawy kierunek. Nigdy wcześniej nie słyszałam o zarządzaniu w logistyce międzynarodowej. Chyba tylko AEH w Warszawie ma ten kierunek bo nigdzie wcześniej nie słyszałam o tym.
Nie mam pewności czy to jedyna uczelnia z tym kierunkiem, ale faktycznie Akademia obfituje w masę ciekawych specjalizacji przez co nauka jest tak ciekawa, bo powiedzmy nie taka rutynowa. Zdecydowanie są to kierunki nowoczesne
Łuki1

Re: Jakie studia

Post autor: Łuki1 »

Ja bardzo chciałbym się dostać na mechaniką i budowę maszyn. Nie ukrywam, że ten kierunek najbardziej mnie interesuje. Wiadomo, że to wszystko zależy od tego, jak pójdzie mi matura, dlatego teraz regularnie rozwiązuje ćwiczenia i sprawdzam rozwiązania z matematyki, zeby mieć pewność czy opanowałem materiał :)
morełek

Re: Jakie studia

Post autor: morełek »

Jak chodzi o wyższą szkołę to polecam Ci prywatne studia warszawa to miasto w którym takich uczelni jest naprawdę wiele ale na te najciekawsze zwracaj uwagę. Na pewno ponadczasowym kierunkiem będzie prawo, znajomość przepisów przydaje się w każdej sytuacji, a zawody takie jak adwokat, prawnik czy prokurator to coś co nigdy istnieć nie przestanie.
ODPOWIEDZ