kurs

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Eduś26

kurs

Post autor: Eduś26 »

Cześć, masz problem z wyborem szkolenia? Według mnie warto rzucić okiem na KPP, czyli kwalifikowaną pierwszą pomoc dla służb mundurowych. Według mnie takie szkolenie powinien przejść każdy mundurowy aby mógł pomóc w różnych sytuacjach. Co sądzicie o takim kursie?
Michał Paris

Re: kurs

Post autor: Michał Paris »

Mój znajomy polecił mi bezpłatną aplikację jpk https://jpk-insight.pl/do-czego-sluzy-o ... k-insight/, która pomaga w rozliczaniu jednolitych plików kontrolnych oraz wystawianiu faktur. Niestety jest to dla mnie nowy program, więc zapisałem się na kurs jego obsługi. Mam nadzieję, że po szkoleniu sam sobie ze wszystkim będę radził.
Niemczyk Ł

Re: kurs

Post autor: Niemczyk Ł »

Najlepiej zainwestowane pieniądze w ostatnich latach. Ta firma stała się dla nas prawą ręką w codziennym i zgodnym z prawem funkcjonowaniem na rynku https://sqda.pl/ochrona-srodowiska/doradztwo-i-obsluga/ Prowadzą stały monitoring zmian w przepisach dotyczących ochrony środowiska i bieżące doradztwo w zakresie rozwiązań związanych ze zmniejszeniem oddziaływania na środowisko Nieznajomość prawa czy błędna jego interpretacja szkodzi i kosztuje.
ODPOWIEDZ