Nauka języka angielskiego - metoda Callana

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
Ereks
Posty: 163
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:37

Nauka języka angielskiego - metoda Callana

Post autor: Ereks »

Jeśli chcecie nauczyć się języka angielskiego dużo szybciej i jednocześnie z pełna efektywnością to polecam zwrócić uwagę na http://poznan.ei.edu.pl/ ponieważ jest to szkoła językowa z Poznania o bardzo dużym doświadczeniu oraz profesjonalnym podejściu do kursantów, więc z efektów na pewno będziecie tak samo zadowoleni jak my! ;)
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Nauka języka angielskiego - metoda Callana

Post autor: Weronika »

A skoro już o nauce języka angielskiego mowa, to czy kojarzycie jakieś szkoły językowe oferujące kursy angielskiego dla firm? Ja wiem, że są one organizowane w Centrum Edukacji Profi Lingua, z którego ofertą można zapoznać się na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/dla-firm. Jak sądzicie, czy na takim kursie można się dobrze nauczyć języka?
prł

Re: Nauka języka angielskiego - metoda Callana

Post autor: prł »

Znajoma kupuje książki w sieci, w ksiegarni internetowej https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-jezyk-polski-2021 Podobno mają tu dużo taniej. Sama widziałam masę promocji na które można tu często trafić. Kiedyś było łatwiej, książki mozna było uzywać stare, a teraz co rok to inny program, pełno ćwiczeń. Masakra po prostu.
ODPOWIEDZ