Nauka języków obcych

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Nauka języków obcych

Post autor: milla27 »

Myślałam o podszlifowaniu mojego angielskiego. Wybrałam taką szkołę http://poznan.ei.edu.pl/. Poleciła mi ją siostra, bo sama u nich bardzo szybko nauczyła się angielskiego. I to w fajnej atmosferze, przy wsparciu najlepszych lektorów. Czy wy też inwestujecie w języki obce? I jeśli tak to jakie? Dajcie znać.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Nauka języków obcych

Post autor: Weronika »

A czy ktoś z Was uczy się może języka chińskiego? I jak Wam idzie? Czy to bardzo trudny język? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy chińskiego on-line. Jak sądzicie, warto się na taki kurs zapisać?
Awatar użytkownika
paczaj
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:32

Re: Nauka języków obcych

Post autor: paczaj »

Co do szkół językowych to ja wiem że ta https://lincoln.edu.pl/online/ ma dobre kursy, prowadzą je też online, mają profesjonalnych speakerów, uczycie się wtedy też poprawnej wymowy. Zobaczcie sami co mają teraz w ofercie, wiele języków można tam wybrać.
RyKoWiSkO

Re: Nauka języków obcych

Post autor: RyKoWiSkO »

Świetny pomysł! Widziałem, że w szkole YouEnglish mają szybkie kursy "odblokuj się" z języka angielskiego :D
Joaśka

Re: Nauka języków obcych

Post autor: Joaśka »

Ja uważam, że nauka języków obcych dla dzieci może być przyjemna, ale to wszystko zależy od nastawienia. Moja córka uczęszcza na dodatkowe zajęcia plus korzysta ze specjalnej platformy edukacyjnej Odrabiamy angielski, na której znajduje się cała gama różnorodnych zadań :)
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 44
Rejestracja: 25 lut 2020, 10:34

Re: Nauka języków obcych

Post autor: Luizka56 »

Również jestem zdania, że naukę języków obcych warto rozpocząć jak najwcześniej. Długo się zastanawialiśmy, ale koniec końców posłaliśmy dziecko do przedszkola dwujęzycznego. Wybraliśmy Tequestę i jesteśmy bardzo zadowoleni - dzieci się uczą i bawią, a dodatkowo także rozwijają swoje pasje jak np.karate
Zuźka

Re: Nauka języków obcych

Post autor: Zuźka »

Uważam, że nigdy nie jest za późno na naukę języka obcego. W szkole jakoś nie czułam potrzeby uczyć się języka i bardzo tego żałowałam po skończeniu edukacji. Ale zdecydowałam się na kurs językowy i teraz czuję się pewniej używając języka angielskiego w pracy. Mam zamiar także poduczyć się innych języków.
wła

Re: Nauka języków obcych

Post autor: wła »

Ja najczęściej korzystam z możliwości robienia zakupów przez internet. Teraz jestem na etapie podrczników do szkoły średniej , właśnie znalazłam ten tu https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-jezyk-polski-2021 Dobrze opracowane podręczniki to podstawa w nauce dziecka. A w tej księgarni internetowej zawsze znajduję bardzo ciekawe propozycje i to w przyzwoitych cenach.
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Nauka języków obcych

Post autor: magdi »

Co do nauki języków obcych to będę zadowolona jak się chociaż nauczę angielskiego żeby móc się porozumieć. Różne fajne lekcje można nawet w internecie znaleźć. Na https://youtu.be/lT6kJYzek-M polecam lekcję, gdzie przydatnych zwrotów za granicą można się nauczyć. Super prowadzona lekcja, dużo się zapamiętuje. W szkołach powinno się tak uczyć :)
Iriną Mychailevych

Psychologia

Post autor: Iriną Mychailevych »

Nazywam się Iryna Zatineyko-Mychailevych. Jestem praktykującym psychologiem dziecięcym, mam ankietę na serwisie korepetycji Buki. Psychologia to nie tylko mój zawód, ale sprawa całego życia. Chętnie dzielę się informacjami i wiedzą ze wszystkimi na moim blogu, link do którego znajduje się w mojej ankiecie.
Jestem zamężna i mam dziecko. Byłam bardzo szczęśliwa, mając możliwość poczuć radość macierzyństwa i wychowywać własne dziecko. Z wielką radością pomagałam dzieciom przez całą swoją praktykę, ponieważ ich radość, otwartość i szczerość daje nadzieję i inspiruje nawet dorosłych.
Oto moja witryna https://psycholog-dzieciecy-blog.blogspot.com/
Czekając na ciebie)
Rusląn Garanin

Matematyka

Post autor: Rusląn Garanin »

Nazywam się Ruslan Garanin. Pracuję w IT i w marketingu. Studiowałem na uniwersytecie na kierunku fizyka, ale naukowcem jednak nie zostałem. Przez całe życie okazuję miłość i szacunek do nauk ścisłych. Czasami lubię też uczyć dzieci i dorabiać jako nauczyciel matematyki i fizyki. Od czasu do czasu dzielę się pożyteczną wiedzą i doświadczeniem z matematyki oraz kariery na swoim blogu, do którego udostępniam link w moim profilu.
Lubię się komunikować, czytać i uczyć. Jestem zawsze gotowy, aby nauczyć się czegoś nowego i omówić ciekawe tematy oraz sytuacje życiowe. Moja żona i ja lubimy podróżować do nowych miast i poznawać nowych ludzi.
Oto moja witryna https://blog-korepetycja-matematyki.blogspot.com/
ODPOWIEDZ