Organziowanie urodzin dziecka

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
Hybrina
Posty: 171
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Organziowanie urodzin dziecka

Post autor: Hybrina »

Zastanawiamy się nad zorganizowaniem urodzin dla mojej drugiej córki , nie bardzo wiem co mogłoby być dobrym pomysłem. Szukałam już różnych inspiracji w takich miejscach jak to https://www.urodzinydzieciaka.pl/ ale wybór jest duży i nie wiem co może spodobać się 8 latce i jej koleżanką
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Organziowanie urodzin dziecka

Post autor: Weronika »

Jeśli planujecie wyprawić dziecku urodziny sklep internetowy https://happenings.pl dostarczy Wam mnóstwo fajnych dekoracji i gadżetów na taką okazję. Znajdziecie tam kolorowe balony, girlandy, serwetki, a także wesołe zaproszenia urodzinowe ;) Polecam się rozejrzeć :)
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Organziowanie urodzin dziecka

Post autor: billy »

Z tymi prezentami to różnie bywa ja też niestety jestem zdana sama na siebie w wymyślaniu tego co kupić. Zerknij sobie tu https://smaczajama.pl/pl/c/-POLECANE-Na ... eniowy/565 jeżeli szukasz aktualnie prezentu na przykład dla swoich pracowników lub jakiekolwiek inne wydarzenie, to zerknij sobie to tego sklepu. Jest tam naprawdę duży wybór fajnych prezentów i myślę, że coś odpowiedniego znajdziesz.
ODPOWIEDZ